دوشنبه ۱۱ اسفند ۱۳۹۹   ۰۶:۵۲

وبسایت تنها با مرورگرهای بروز و جدید قابل استفاده میباشد پیشنهاد ما دانلود مرورگر فایرفاکس از اینجا میباشد

آموزش افزایش اعتبار از طریق وبمانی

 

وبمانی چیست؟

وب ماني (WebMoney) یک سیستم پرداخت الکترونیکی سریع است که امکان انجام تراکنش های مالی را در کوتاه ترین زمان ممکن و بدون نیاز به حساب بانکی یا کارت اعتباری فراهم می کند. این تراکنش ها بسیار امن، غیرقابل بازگشت و غیرقابل شناسایی هستند. وب مانی هم اکنون دارای بیش از ۲۹ میلیون کاربر در سراسر جهان است و به تازگی موفق شده است استانداردهای اتحادیه اروپا را نیز برای فعالیت در این قاره بدست بیاورد و انتظار افزایش کاربران اروپایی وبمانی وجود دارد.

وبمانی به مراتب بيشتر و بهتر از بسیاری از سيستم‌های پرداخت الکترونیکی ديگر در جهان تكامل یافته است و به همین دلیل می تواند انعطاف پذیری بسیاری بالای برای خدمت رسانی به مشتریان خود داشته باشد. همچنین به دلیل فعالیت این موسسه بر اساس قوانین جمهوری فدرال روسیه، قوانین مرتبط به تحریم کاربران ایرانی توسط وبمانی اجرا نمی گردد که در نتیجه فرصتی مناسب برای ایرانیان فراهم کرده است تا در بازارهای بین المللی فعالیت کنند.

توجه کنید در صورتی که نیاز به باز کردن حساب وبمانی دارید و ترجیح میدهید این مراحل را انجام ندهید میتوانید با سایت https://webmoney724.ir از طریق آی دی تلگرام یا ایمیل تماس بگیرید و تقاضای افتتاح حساب وبمانی کنید. بعد از افتتاح حساب توسط آنها مشخصات شامل شناسه ورود و رمز عبور به شما ارسال میگردد. اطلاعات تماس با این سایت در بالای صفحه سایت مربوطه نوشته شده است .

شما برای کار با حساب وبمانی باید ابتدا یک حساب در وبمانی باز کنید، سپس مبلغی به حساب وبمانی خود اضافه کنید یا باصطلاح دلار وبمانی خریداری کنید که این کاربا کارتهای شتاب امکانپذیر است و در نهایت این مبلغ موجود در حساب وبمانی خود را از طریق درگاه مستقیم وبمانی سایت به سایت منتقل کنید و حساب خود را شارژ کنید. ما در این راهنما سعی میکنیم تمام مراحل را بصورت تصویری آموزش دهیم، ضمنا برای کسانی که قصد دریافت جایزه خود از طریق حساب وبمانی را دارند نیز راهنمای فروش وبمانی را در سایت قرار دهیم.

افتتاح حساب وبمانی:

  انواع حساب های وب مانی:

وبمانی برای محیط بانکداری سایت خود چهار نو کیپر یا چهارنوع حساب معرفی کرده است:

  • کیپر استاندارد(مینی): این نوع کیپر بصورت پایه برای شخصی که برای اولین بار در سایت وب مانی ثبت نام می کند انتخاب شده است : اگر شما نیازی به نقل و انتقال زیاد ندارید و از وب مانی بیشتر برای خرید نرم افزار و یا منتقل کردن پول به حساب دیگران آن هم به مقدار کم استفاده می کنید بهتر است از این کیپر استفاده نمایید.
  • کیپر موبایل(نرم افزار): این کیپر به عبارتی همان کیپر مینی است و تنها فرق آن متفاوت بودن،در استفاده از پلتفرم است بصورتی که می توانید در هر جایی که به تلفن همراه خود دسترسی دارید از امکانات حساب وب مانی خود استفاده نمایید: این کیپر به عبارتی یک نرم افزار برای افرادی که دسترسی مناسبی به رایانه ندارند و یا می خواهند امکانات وب مانی را در همه جا داشته باشند توصیه می شود.
  • کیپر کلاسیک: برای استفاده از این کیپر حساب شما حتماً باید به فرمال و یا بالاتر ارتقا پیدا کند: این پاسپورت محدودیتی در نقل و انتقالات ندارد بنابر این برای افرادی که به انجام معاملات با حجم بالا مانند بورس و سایر خرید و فروش هایی که مبلغ آن ها بالا است توصیه می شود.
  • کیپر لایت:  محدودیت این کیپر مانند کیپر کلاسیک است تنها تفاوت آن این است که کیپر لایت برای هر نقل و انتقال نیاز به پیامک تایید دارد و از کیپر لایت می توان بر روی پلتفرم های زیادی استفاده کرد در صورتی که از  کیپر کلاسیک فقط وفقط می توان در سیستم عامل ویندوز استفاده کرد: استفاده از این نوع کیپر توصیه نمی شود زیرا امنیت آن همانند کلاسیک بالا نیست؛و علّت دیگر این که برای نقل و انتقال نیاز به پیامک دارید که این مسئله دو مشکل دارد:۱-هزینه ای بابت پیامک از شما گرفته خواهد شد. ۲- ممکن است به علّت های گوناگون مانند مشکلات مخابراتی و …. پیامک به شما نرسد پس توصیه می کنیم بهتر است از کیپر کلاسیک استفاده نمایید.

توصیه استفاده از کیپر کلاسیک که بصورت نرم افزار روی سیستم شما نصب میگردد میباشد ولی با این حال برای شروع کار و افتتاح حساب ابتدا باید کیپر مینی را ایجاد کنید سپس به کیپر کلاسیک ارتقا دهید که راهنمای مربوطه را ارائه خواهیم داد.

 

انواع پاسپورت در وبمانی:

در شرکت وب مانی اعتبار حساب یک شخص بر اساس پاسپورت آن می باشد به عبارت دیگر هر چه پاسپورت اعتبار بیشتری داشته باشد شخص قابل اعتماد تر و مطمئن تر است و هنگام معامله کردن با او می توان از اطمینان خاطر بیشتری برخوردار بود

در هنگام ثبت نام برای شما پاسپوت آلیانس صادر میشود که بهتر است برای استفاده از خدمات بیشتر وبمانی سطح پاسپورت خود را به حداقل فرمال تغییر دهید که تنها نیاز به ارسال پاسپورت شخصی شما درخود سایت وبمانی یا ارسال کارت ملی به سایتهای نماینده وبمانی دارد. برای مشاهده اطلاعات بیشتر میتوانید از این لینک استفاده کنید

 

افتتاح حساب مینی در وبمانی:

اگر از کاربران تازه وب مانی هستید و می خواهید برای اولین بار از وبمانی استفاده کنید، باید یک حساب مینی افتتاح کنید. با افتتاح حساب مینی شما دارای یک  شناسه وب مانی خواهید شد که پس از آن با ایجاد کیف پول، در حساب خود می توانید از این شناسه برای ارسال و دریافت پول استفاده کنید.

برای ایجاد حساب در سیستم وب مانی و پیوستن به کاربر های پول  الکترونیکی شبکه وب مانی کافیست مطابق دستورالعمل زیر عمل کنید:

از اینجا وارد قسمت ثبت نام وب مانی شوید:

شماره تلفن همراه خود را در کادر مشخص شده مانند تصویر زیر به صورت جهانی (با کد ۹۸+) وارد نمایید به عنوان مثال : *******۰۹۱۲ با کد ایران *******۹۸۹۱۲+ می شود:

 

- حال مانند تصویر زیر می بایست مشخصات خود را با صداقت کامل وارد نمایید(راهنمایی:در قسمت alias می بایست نام مستعار؛در قسمت passport number می بایست شماره کد ملّی یا شناسنامه خود را وارد نمایید،در قسمت Date of issue می بایست تاریخ صدور کارت ملّی را انتخاب نمایید دقت نمایید که با توجه به شناخت سیستم وب از کشور ایران می بایست سال صدور کارت ملّی با سال تولد فاصله مناسب داشته باشد،در قسمت Issuing country می بایست کشور صادر کننده و در قسمت (Issuing by (Issuing authority می بایست شهر یا قسمت صادر کننده کارت ملّی یا شناسنامه را وارد نمایید؛برای مواقعی که می خواهید پسورد خود را ریکاوری کنید سیستم وب مانی از شما سوالی می کند که نوع سوال در قسمت control question انتخاب و پاسخ آن در control answer یادداشت کنید،همچنین در قسمت additional E-mail  آدرس ایمیل دیگری را برای زمانی که به ایمیل اصلی دسترسی ندارید وارد نمایید)

 

حال مانند تصویر زیر برای اطمینان سیستم ثبت نام یک بار مشخصاتی که تا به حال وارد نموده اید را برای شما نمایش می دهد؛در صورتی که اطلاعات وارد شده صحیح نیست بر روی back کلیک نمایید تا وارد قسمت قبل شوید ولی در صورتی که مشخصات وارد شده صحیح است بر روی گزینه proceed کلیک نمایید:

 

برای این که صحت آدرس پست الکترونیکی وارد شده توسط شما مورد سنجش قرار بگیرد نامه ای به پست الکترونیکی شما ارسال می شود که داخل آن کدی به عنوان Registration code قرار دارد آن را مانند تصویر زیر در قسمت مناسب وارد نمایید در بر روی گزینه proceed کلیک نمایید:

 

 

پس از تایید ایمیل حال نوبت به تایید شماره همراه می رسد برای این کار کدی به شماره همراهی که قبلاً وارد نموده اید بصورت پیامک ارسال می شود،کد را مانند تصویر زیر در قسمت مناسب وارد کنید و وارد مرحله بعد شوید:

 

 

در مرحله آخر نیز بار دیگر نام و نام خانوادگی شما به همراه آدرسی که وارد نموده اید و ایمیل شما نمایش داده می شود در این مرحله برای ورود به حساب خود می بایست یک پسورد قرار دهید)پسورد را حتماً به خاطر پسپارید(

 

 

 

 

 

تبریک!حال شما دارای یک حساب کاربری در سیستم وب مانی شده اید.

 

در صورتی که نقل و انتقال های مبالغ شما بالاتر از 200 دلار در روز و 500 دلار در هفته میباشد، حساب خود را از مینی به کلاسیک تغییر دهید. ولی ابتدا باید نوع پاسپوت خود را از آلیانس به فرمال تغییر دهید برای تغییر پاسپورت از آلیانس به فرمال اینجا را ببینید  و پس از ارتقا به پاسپورت فرمال برای تغییر حساب مینی به کیپر کلاسیک میتوانید از راهنمای این سایت استفاده کنید : کلیک کنید تا صفحه راهنما را ببینید

چه حساب شما مینی باشد چه کلاسیک باشد برای خرید وبمانی و فروش وبمانی با هم تفاوتی ندارند و تنها تفاوت در سقفهای روزانه میباشد که حساب کیپر کلاسیک محدودیتی ندارد ولی حساب مینی محدودیتهای فراوانی دارد.

بعد از افتتاح حساب لازم است شما یک کیف پول برای خود ایجاد کنید کیف پول در واقع شماره حساب شما در سایت وبمانی است. بهتر است کیف پول دلاری ایجاد کنید که در انتقالها مشکلی نداشته باشید.

درست کردن یک کیف پول در وب مانی کار بسیار ساده ای است کافیست مطابق دستورالعمل زیر عمل  کنید:

وارد قسمت کیف پول مینی وب مانی شوید و مانند تصویر زیر اطلاعات خواسته شده را وارد نمایید. ممکن است نیاز به اس ام اس تایید از سمت وبمانی برای ورود باشد که باید بر روی Get Code کلیک کنید و کد اس ام اس که برای شما ارسال میشود را وارد کنید.

 

حال می بایست نوع کیف پول خود را انتخاب نمایید .کیف پولی که در ایران رایج است کیف پول دلار-وب مانی یا WMZ است

 

اکنون کیف پول وب مانی شما درست شده است:

 

چند نکته مهم:

۱-شماره کیف پول بر اساس نوع آن با یکی از حروف انگلیسی شروع می شود بطور مثال: کیف پول وب مانی-دلار بصورت:Z123456789123 است.

۲-شماره کیف پول نباید با شماره WMID اشتباه شود(برای انتقال پول بین حساب های کاربری شماره کیف پول نیاز است).

 

تا به اینجا شما حساب وبمانی ایجاد کرده اید و کیف پول هم تعریف کرده اید و حالا باید مبلغی به حساب وبمانی خود منتقل کنید تا بتوانید از طریق درگاه وبمانی اقدام به شارژ حساب خود کنید . سایتهای فراوانی وجود دارند که وبمانی میفروشند و شما براحتی با خرید از طریق درگاه اینترنتی با کارتهای شتاب مبلغ وبمانی را دریافت میکنید برخی از این سایتها بصورت آنی و اتوماتیک وبمانی را با موفق بودن خرید اینترنتی شما به حساب وبمانی شما واریز میکنند. برخی از وبسایتهایی که میتوانید از آنها وبمانی خریداری کنید در زیر لیست شده اند:

IrExchanger.com

https://webmoney724.ir

https://www.wmfa.ir

http://webmoneybuy.com/

https://wallet.ir/

https://farhadexchange.com/

https://exchanging.ir/

https://payment24.ir/webmoney/

http://www.persianxchange.ir/

https://ftl.ir/sell

https://www.dorpay.ir/cart.php

http://www.paybycashu.com/product_WMZ.php

http://tehranwm.ir/

http://www.wmexchange.ir/

و وبسایتهای دیگری که شما با جستجو در اینترنت میتوانید به آنها دسترسی پیدا کنید از میان این وبسایتها چند وبسایت هستند که بصورت اتوماتیک وبمانی را به شما بفروش میرسانند یعنی به محض اینکه شما با کارت شتاب خود پرداخت میکنید وبمانی در حساب شما واریز میشود. در قسمت بعدی این وبسایتها و نحوه و راهنمای خرید آنها آورده شده است:

https://wallet.ir/ راهنمای خرید وبمانی در قسمت راهنمای این سایت موجود است

https://exchanging.ir  و راهنمای خرید وبمانی از این سایت در اینجا

https://farhadexchange.com/  و راهنمای خرید وبمانی از این سایت در اینجا

https://wallet.ir و راهنمای خرید وبمانی از این سایت در اینجا

 

خرید از درگاه وبسایت

برای خرید وبمانی از درگاه وبسایت مطابق تصاویر زیر عمل کنید:

ابتدا رقم مورد نظر خود را به تومان بنویسید و معادل دلاری که از حساب وبماین شما کسر میگردد در قسمت مبلغ معادل دلار یا بیتکوین نمایش داده میشود این رقم با توجه به نرخ تبدیل ارز سایت محاسبه میشود:

 

پس از کلیک بر روی گزینه پرداخت در صفحه بعدی نیز بر روی پرداخت یا Pay Now کلیک کنید تا به درگاه وبمانی وصل شوید :

در تصویر بالا با استفاده از شماره 1 زبان را از روسی به انگلیسی تغییر دهید.

در صفحه ی فوق امکان انتخاب WebPro  (در تصویر بالا شماره 4)برای کسانی که به نرم افزار کیپر کلاسیک دسترسی ندارند و هم چنین امکان انتخاب WebMoney Keeper  (در تصویر بالا شماره 3)برای کسانی که به نرم افزار کیپر کلاسیک دسترسی دارند و نرم افزار کیپر کلاسیک آنها Online هست ، وجود دارد.

اگر به کیپر کلاسیک دسترسی دارید با انتخاب گزینه ی WebMoney Keeper در شکل بالا شماره 3، تنها با وارد کردن کد عددی، تایید می شوید (شکل زیر). توجه داشته باشید که در این حالت باید نرم افزار کیپر کلاسیک شما آنلاین باشد.

و چنانچه به نرم افزار کیپر کلاسیک دسترسی ندارید با انتخاب WebMoney -WebPro با وارد کردن شماره موبایل و کد عددی نمایش داده شده به حساب خود دسترسی پیدا خواهید کرد (در این حالت کدی به شماره موبایل شما پیامک می شود که باید بعد از زدن Next وارد نمایید).

اگر در شکل بالا از WebMoney-WebPro استفاده کرده اید با زدن دکمه ی Next صفحه ی جدیدی برایتان باز می شود که در آن باید کد پیامک شده به موبایلتان را در آن وارد کنید و OK کنید.

چنانچه در شکل بالا از WebMoney Keeper استفاده کرده اید با زدن دکمه ی Next صفحه ای مطابق شکل زیر برایتان ظاهر می شود که عدد نشان داده شده در شکل را باید در آن وارد کنید (در این حالت احتیاجی به کد از طریق موبایل نیست)  وYes را بزنید

وارد صفحه ی جدیدی می شویم که باید روی Confirm the Payment کلیک کنیم:

 

 

مبلغ وبمانی از حساب شما کسر می شود و به طور خودکار و از طریق سیستم تضمین شده ی وبمانی منتقل می شود. موفقیت تراکنش با شکل زیر همراه خواهد بود:

با صبر کردن و یا کلیک روی Go to Merchant’s Website  به سایت وبسایت ارجاع داده می شوید و موفقیت آمیز بودن عملیات برایتان نمایش داده می شود.

با پایان عملیات حساب شما در سایت بصورت اتوماتیک شارژ میشود.

برای اطلاعات بیشتر میتوانید از سایتهایی که بصورت تخصصی خدمات وبمانی ارائه میدهند استفاده کنید تا اطلاعات بیشتری کسب کنید در این آموزش سعی کردیم بصورت خلاصه هر آنچه برای یک کاربر مبتدی لازم است را آموزش دهیم ولی شما در صورت تمایل و علاقه میتوانید اطلاعات بیشتری در این خصوص کسب کنید.

copyright @ www.winpars.com

انتخاب تم سایت