روشهای کسب درآمد سایت

وین پارس برترین سایت در زمینه کسب درآمد برای کاربران بدون شرطبندی یا حتی واریز به سایت میباشد. روشهایی که ما در سایت قرار دادیم این فرصت را برای همه اینجاد میکند تا براحتی بتوانند برای خود کسب درآمد نمایند.

 

طرح تشویقی سایت (نمایندگی)

در وین پارس ما دو روش برای کسب درآمد قرار داده ایم یکی روش طرح تشویق سایت میباشد که در حقیقت شما در قالب خود سایت وین پارس اقدام به تبلیغ و جذب کاربر از طریق لینک اختصاصی خودتون میکنید و تمام کسانی که از طریق این لینک ثبت نام کنند بصورت اتوماتیک زیر مجموعه شما میشوند در حال حاضر ما بیشترین درصد در بین تمام سایتها از سود و زیان زیرمجموعه ها را به کسانی که در این روش فعالیت میکنند میپردازیم در حال حاضر این درصد 30% میباشد. این روش بسیار ساده است و نیاز به هزینه خاصی ندارد و شما حتی از دوستان خود نیز میتوانید شروع کنید حتی میتوانید از سیستم پارس ووچر نیز استفاده کرده به عنوان فروشنده ثبت نام کنید و به زیرمجموعه های خود ووچر بفروش برسانید و از درصد سود ووچر نیز استفاده کنید . کاربرانی در سایت داریم که بدون یک ریال واریز از این روش بیش از پونصد میلیون تومان در عرض هشت ماه درآمد داشته اند. تمامی مبالغ آخر ماه میلادی از سود و زیان زیر مجموعه های شما به حساب جایزه شما واریز میشود .

برای اطلاع بیشتر در خصوص این قسمت میتوانید راهنمای طرح تشویقی را در اینجا مشاهده کنید

 

فروش سایت پیش بینی

روش دیگر برای کسب درآمد در سایت ایجاد سایت پیش بینی با لوگو و دامنه خود شماست که در این روش نیز بعد از ایجاد سایت به نام خود شما بستگی به پنل انتخالی شما سود و زیان بر اساس درصد توافق شده در پنل ماهیانه به حساب شما واریز میشود . این روش مثل روش قبلی است ولی سایت کاملا جدا از سایت اصلی است و با دامنه و لوگوی شخصی خود شما خواهد بود برای مشاهده و اطلاع بیشتر میتوانید از اینجا صفحه راهنمای مربوطه را مشاهده کنید.