راهنمای درخواست جایزه

 

 

شما می توانید جایزه خود را به اعتبار کاربریتان اضافه نموده و یا درخواست دریافت وجه نمائید.در صورت شارژ به حساب کاربری، اعتبار شما بلافاصله شارژ خواهد شد.

در خصوص درخواست جایزه به حساب بانکی چهار روش دریافت در حساب بیت کوین ، پرفکت مانی ، وبمانی و دریافت از طریق بانکهای ایران وجود دارد. در حالتی که شما واریز از طریق بانکهای ایران را انتخاب کرده باشید درخواستهای جایزه ابتدا توسط سایت بررسی میگردند و سپس درخواست شما برای واریز اقدام میگردد، بنابراین از یک تا 24 ساعت تایید درخواست شما بطول می انجامد و همچنین تایید شدن جایزه به منزله واریز به حساب شما نیست و برای واریز به حساب شما نیز مدت زمانی لازم میباشد، بعد از تایید درخواست، واریز به حساب بانکی شما از یک تا 24 ساعت و در بعضی روزها ممکن است به دلیل تعطیلی یا مشکلات دیگر حتی بیشتر بطول میانجامد. ولی اگر روشهای دیگر را انتخاب کرده باشید تایید و واریز جایزه شما همزمان و در زمانی کمتر انجام میگیرد و سایت این واریزها را در اولویت قرار میدهد مبلغ دلاری یا بیت کوین بر اساس نرخ تبادل ارز محاسبه و واریز به حساب شما انجام می پذیرد. بنابراین پیشنهاد ما استفاده از روش های دیگر بجز بانکهای ایران و فروش مبلغ مربوطه توسط خود شماست که به مراتب زمان کمتر و امنیت بسیار بالاتری دارد. روش باز کردن حساب بیت کوین و پرفکت مانی و وبمانی را سایت در قسمت خرید اعتبار برای هر روش بصورت مفصل توضیح داده است.

توجه 1 : بررسی واریزها یکبار یا دو بار در روز انجام میشود که معمولا از ساعت 8 تا 11 شب، تایید درخواستها انجام میگیرد بنابراین بهتر است اگر نیاز به مبلغ خود دارید قبل از ساعت 8 شب درخواست خود را ارسال کنید که همان شب تایید شود و فردای آن روز اگر مشکلی وجود نداشته باشد واریز انجام شود.

توجه 2: اگر از روش بانکهای ایران استفاده میکنید با عرض پوزش فراوان به اطلاع میرسانیم که ممکن است واریز با تاخیر انجام شود و استدعا داریم پیامهای پیگیری بدون توجه به این موضوع ارسال نفرمایید، بخصوص در روزهای آخر هفته و تعطیلات رسمی زمان معمول به دلیل تعطیلی بانکها کمی بیشتر بطول می انجامد.

 

برای ثبت درخواست شما نیاز دارید که از قسمت "اضافه کردن شماره حساب" از منوی کاربری شماره حساب خود را در سایت ثبت کنید سپس به منوی درخواست جایزه برگردید.

 اولین شماره حسابهایی که شما ثبت میکنید بدون نیاز به سوال و جواب امنیتی ثبت میشود، ولی از دفعات بعدی شما برای تغییر این شماره حسابها نیاز به سوال و جواب امنیتی خود دارید. اگر سوال و جواب امنیتی خود را نمی دانید یا از کاربرانی هستید که از سایت قبلی به سایت جدید منتقل شده اید به قسمت " ویرایش مشخصات کاربری" مراجعه فرمایید و از قسمت "بازیابی سوال و جواب امنیتی" اقدام کنید. با این کار یک ایمیل به ایمیلی که با آن در سایت ثبت نام کردید، برای شما ارسال میگردد و شما باید به ایمیل خود مراجعه کرده و بر روی لینک ارسالی کلیک کنید تا به صفحه بازیابی سوال و جواب امنیتی منتقل شوید و سوال و جواب مورد نظر خود را انتخاب و ثبت کنید. اگر ایمیل در اینباکس شما نبود، اسپم باکس خود را چک کنید.

توجه مهم: در خصوص حساب بانکی ایران، سایت به همه اطلاعات حساب شما شامل نام بانک، شماره حساب، شماره کارت، شماره شبا و نام صاحب حساب نیاز دارد و شما باید همه اطلاعات را ثبت کنید اگر در خصوص شماره شبای خود اطلاعی ندارید از این لینک دیدن کنید. و اقدام به ایجاد شماره شبای خود نمایید.

شما هر زمان یک درخواست در دست بررسی میتوانید داشته باشید و این درخواست باید با توجه به هر روش پرداخت در قالب حداقل و حداکثر مبلغ باشد. چنانچه شما به حداکثر مبلغ درخواست نداده اید و یک درخواست در دست بررسی دارید و میخواهید مبلغ را افزایش دهید از قسمت "انصراف- سابقه درخواسهای جایزه" اقدام به لغو درخواست خود کنید و سپس مجدد درخواست جدید را با مبلغ دلخواه خود ارسال فرمایید.

همینطور اگر نیاز به مبلغ درخواستی خود برای شرکت در مسابقات سایت دارید، مادامی که مبلغ در دست بررسی میباشد، شما میتوانید مبلغ را لغو کرده و به حساب کاربری خود واریز کنید. بعد از تایید درخواست امکان لغو آن به هیچ عنوان نمیباشد.

 

اگر از روشهای وبمانی و یا پرفکت مانی یا بیت کوین برای درخواست جایزه خود استفاده کردید میتوانید از لینکهای آموزشی زیر جهت آشنایی با روشهای فروش آنها آگاه شوید:

راهنمای فروش بیت کوین

راهنمای فروش وبمانی

راهنمای فروش پرفکت مانی