سوالات متداول

ثبت نام

شرایط و نحوه ثبت نام در وین پارس به چه صورت است؟

ثبت نام در وبسایت مجانی است و هر فرد بالای 18 سال میتواند در وبسایت ثبت نام کند. سایت معمولا برای اولین واریز کاربران جدید درصدی از اولین واریز آنها را به عنوان بانوس در نظر میگیرد که این بانوس در صورت فعال بودن طبق شرایطی که در مورد هر بانوس در قسمت مربوطه شرح داده شده قابل استفاده میباشد. ثبت نام در سایت بسیار ساده است کافی است از صفحه اول بر روی لینک ثبت نام کلیک کرده و پس از تکمیل فرم مربوطه به ایمیل خود رفته و با استفاده از ایمیلی که وین پارس برای شما ارسال کرده به فعال سازی حساب خود بپردازید.

 

آیا میتوانم در وین پارس چند حساب کاربری ایجاد نمایم ؟

ایجاد چندین حساب کاربری در وین پارس بر خلاف قوانین و مقررات است و کاربری که اقدام به این عمل نماید به عنوان متخلف شناخته میشود و تمامی حسابهای کاربری و مبالغ موجود در آنها مسدود میشود.

 

در صورتی که رمز عبور خود را فراموش کرده باشم چه کار باید بکنم؟

در مواردی که رمز عبور خود را فراموش کرده اید از قسمت بازیابی رمز عبور در صفحه اصلی استفاده نمایید و با توجه به دستورالعملی که در این قسمت نوشته شده است به بازیابی رمز عبور خود اقدام نمایید. بدیهی است رمز عبور تنها به ایمیلی که در هنگام ثبت نام در سایت ثبت کرده اید ارسال میشود، و برای بازیابی رمز عبور راهکار دیگری وجود ندارد.

 

برای بازیابی رمز عبور نیاز به ایمیل ثبت نامی میباشد ولی من رمز عبور ایمیل را فراموش کرده ام یا ایمیل من مسدود شده است در این صورت چکار باید بکنم؟

متاسفانه هویت شما از طریق ایمیل ثبت نامی شما قابل تشخیص خواهد بود و در صورتی که رمز ایمیل را فراموش کرده اید باید رمز عبور ایمیل خود را از طریق همان سرویس دهنده ایمیل بازیابی کنید. اگر حساب ایمیل شما در دسترس نباشد یا مسدود شده باشد یا امکان بازیابی رمز عبور آن نباشد، حساب شما در سایت وین پارس نیز از دست رفته خواهد بود و راهکار دیگری برای بازیابی وجود ندارد . در این موارد با هماهنگی بخش پشتیبانی میتوانید حساب جدید باز کنید به شرطی که حساب قبلی از طریق سایت نیز مسدود شود ضمنا اگر مبلغی در این حساب قدیمی باشد، آن مبلغ هم مسدود میشود و امکان انتقال آن وجود ندارد، بنابراین بهتر است همیشه از دسترس بودن ایمیل خود اطمینان داشته باشید.

 

چگونه حساب کاربری خود را حذف یا مسدود نمایم ؟

در صورتی که نیاز به مسدود شدن حساب کاربری خود دارید باید یک ایمیل از ایمیلی که با آن در سایت ثبت نام کردید به آدرس ایمیل سایت ارسال فرمایید.

 

برای تغییر کلمه عبور خود باید چه کنم ؟

برای تغییر کلمه عبور وارد بخش تغییر کلمه عبور شوید و با وارد کردن کلمه عبور فعلی، کلمه عبور خود را تغییر دهید.

 

حساب کاربری

 

چگونه میتوانم موجودی حسابم را افزایش دهم ؟

به این منظور وارد حساب کاربری خود شوید و از قسمت خرید اعتبار اقدام به افزایش موجودی حساب خود کنید. برای آشنایی با روش های مختلف خرید اعتبار راهنمای خرید اعتبار را مطالعه کنید.

 

چرا من نمیتوانم خرید اعتبار انجام دهم ؟

مشکل خرید اعتبار بستگی به روشی دارد که شما برای افزایش موجودی انتخاب کرده اید اگر از روش درگاه بانکی مستقیم قصد خرید اعتبار دارید مطمئن شوید در کارت شما موجودی وجود دارد و کارت شما توسط بانک شما مسدود نشده یا محدودیتهای تراکنشهای روزانه در آن رعایت شده باشد. در پاره ای از موارد این مشکل از سمت سیستم بانکی کشور و شتاب و شاپرک میباشد که اگر چند لحظه بعد امتحان کنید احتمالا مشکل شما حل میگردد. اگر ایراد از سمت سایت باشد از طریق اطلاعیه های سایت اعلام میگردد و بنابراین به اطلاعیه های سایت هم دقت کنید اگر با همه این موارد بازهم موفق به خرید اعتبار نمیگردید با بانک خود تماس بگیرید و یا از روشهای دیگر خرید اعتبار استفاده نمایید.

 

چرا با وجود اینکه از درگاه مستقیم خرید اعتبار کرده ام و از کارت بانکی من مبلغ کسر شده است ولی موجودی من در سایت افزایش نیافته؟

معمولا بلافاصله بعد از خرید اعتبار از طریق درگاه مستقیم، موجودی حساب شما در سایت افزایش مییابد ولی چنانچه این اتفاق نیافتاد، به احتمال بسیار زیاد واریز شما ناموفق بوده و حتی اگر از حساب بانکی شما کسر شده باشد و پیامک خرید موفق هم برای شما ارسال شده باشد تا دو ساعت بعد از سمت بانک اصلاحیه ارسال میشود و به موجودی حساب بانکی شما برمیگردد. ولی چنانچه بعد ا زدو ساعت همچنان به حساب بانکی شما برنگشت با قسمت پشتیبانی اینترنتی بانکی که از درگاه آن خرید کرده اید تماس بگیرید و مشخصات واریز را اعلام کنید تا به حساب شما برگشت بزنند در صورتی که اعلام کردند واریز موفق بوده از آنها شماره خرید بگیرید و به همراه مشخصات واریز شامل مبلغ و تاریخ و ساعت دقیق و شماره کارتی که با آن واریز کرده اید به بخش پشتیبانی امور مالی سایت ارسال نمایید تا در اسرع وقت پیگیری گردد.

 

از روش درگاه غیر مستقیم استفاده کردم ولی وقتی شماره سفارش را ثبت میکنم پیغام خطا ظاهر میشود و حساب من شارژ نمیشود، چکار باید کنم؟

اگر از روش غیر مستقیم یا روش خرید آنلاین اعتبار استفاده میکنید حتما دقت کنید که شماره حساب وبمانی یا بیت کوین سایت را درست وارد کرده باشید. همچنین دقت کنید که فرآیند خرید تکمیل شده باشد چنانچه فرآیند خرید تکمیل نشده باشد مثل حالت قبلی مبلغ به حساب شما برمیگردد و در صورتی که برنگشت از راهنمایی سوال قبلی استفاده کنید و در نهایت با سایتی که خرید کرده اید تماس بگیرید.

 

چگونه میتوانم درخواست جایزه نمایم ؟

برای درخواست جایزه از بخش درخواست جایزه و انتخاب روش دریافت جایزه خود باید اقدام کنید . مبلغ درخواستی شما در هر روشی که انتخاب میکنید باید در حداقل و حداکثر سقف ذکر شده قرار داشته باشد و شما مبلغ درخواستی را در موجودی داشته باشید، به محض درخواست این مبلغ از موجودی شما کسر میگردد و به لیست درخواستهای تایید نشده وارد میشود که باید منتظر تایید و سپس واریز آن توسط سایت باشید.

 

چرا نمیتوانم درخواست جایزه بدهم و با پیغام خطا مواجه میشوم؟

این خطا هنگامی اتفاق میوفتد که شما مبلغ مورد نظر را در حساب نداشته باشید و یا برای حساب شما یک بانوس فعال باشد، مادامی که حساب شما بانوس فعال دارد و شرایط بانوس محقق نشده باشد و یا توسط شما لغو نشده باشد اجازه درخواست جایزه و برداشت وجه نخواهید داشت. میتوانید بانوس خود را غیر فعال کنید که مبلغ بانوس کسر میگردد و قسمت درخواست جایزه شما فعال میگردد.

 

آیا میتوانم بلافاصله بعد از واریز به سایت و بدون شرکت در مسابقات سایت درخواست واریز وجه نمایم؟

خیر متاسفانه این امکان به دلیل اینکه این مبالغ با نرخ تبادل ارز از مبلغ واریز شده به یک ارز دیگر تبدیل میشود و در حساب سایت قرار میگیرد، امکان پذیر نیست و این عمل برای سایت هزینه دارد و بنابراین امکان این امر بدون شرکت در مسابقات وجود ندارد مگر اینکه این تفاوت نرخ ارز از مبلغ کسر گردد و سپس به حساب کاربر واریز شود. بنابراین چنانچه کاربر واریز نماید و بلافاصله درخواست جایزه بدون شرکت در مسابقات نماید، لطفا در جریان باشید که درصدی از مبلغ کسر میگردد. همچنین به اندازه مبلغ واریزی باید در مسابقات شرکت نمایید و اگر کمتر از مبلغ شرکت کنید و در هنگام درخواست بیشتر از آن درخواست دهید، بازهم برای مابه التفاوت مبلغ اگر درخواست جایزه داده شود درصدی به عنوان کارمزد کسر میگردد.

 

مدت زمان پرداخت جایزه به حساب من چقدر میباشد ؟

در خصوص درخواست جایزه به حساب بانکی چندین روش دریافت وجه در حساب شما وجود دارد. در حالتی که شما واریز از طریق کارتهای شتاب را انتخاب کرده باشید درخواستهای جایزه ابتدا ظرف کمتر از 48 ساعت و معمولا تا 24 ساعت توسط سایت بررسی میگردند و سپس درخواست شما برای واریز اقدام میگردد. بعد از تایید، واریز به حساب بانکی شما از یک تا هفتاد و دو ساعت و در بعضی روزها ممکن است به دلیل تعطیلی یا مشکلات دیگر حتی بیشتر بطول میانجامد، البته تلاش سایت درانجام واریزها در کمتر از 24 ساعت میباشد، ولی چنانچه تاخیری بوجود بیاید که از دست سایت خارج باشد این زمان طبق زمانبندی گفته شده ممکن است بیشتر بطول بیانجامد. چنانچه  سایر روشهای ارزی بجز درگاه شتاب را انتخاب کرده باشید تایید و واریز جایزه شما کمتر از 24 ساعت طول میکشد و سایت این واریزها را در اولویت قرار میدهد مبلغ دلاری بر اساس نرخ تبادل ارز درج شده در همان روش پرداخت، محاسبه و واریز به حساب شما بسرعت و در کمتر از 24 ساعت انجام می پذیرد. بنابراین پیشنهاد ما استفاده از سایر روشهای دریافت جایزه و فروش مبلغ مربوطه توسط خود شماست که به مراتب زمان کمتر و امنیت بسیار بالاتری دارد. روشهای  باز کردن حساب ارزی در هر روش توضیحات کامل و مبسوطی در سایت دارند و طریقه فروش مبلغ ارزی در سایتهای مختلف در راهنماهای مربوطه بصورت تصویری و بسیار کامل شرح داده شده است که با انجام یکبار آن متوجه راحتی این فرآیند خواهید شد.

 

آیا میتوانم درخواست جایزه خود را لغو نمایم ؟

درخواستهای جایزه چنانچه هنوز توسط سایت تایید نشده باشند قابلیت لغو توسط کاربر را دارند و به محض اینکه کاربر درخواست را لغو کند مبلغ به حساب کاربر برمیگردد. توجه کنید چنانچه درخواستی را لغو کنید و مجدد درخواست بدید زمان واریز به حساب شما از زمان درخواست مجدد محاسبه میشود.  همچنین درخواستهای تایید شده به هیچ عنوان امکان لغو ندارند و در این خصوص تقاضا داریم پیام ارسال نفرمایید.

 

درخواست جایزه داده ام چرا با اینکه تایید شده واریز نشده است؟

فرآیند واریز بطور کامل در سوال "مدت زمان پرداخت جایزه به حساب من چقدر میباشد؟" توضیح داده شده است بنابراین انتظار میرود کاربران محترم با توجه به این توضیحات در صورتی که تاخیری ناخواسته ایجاد شده صبر داشته باشند و سوال درمورد جایزه ارسال نفرمایند. سیستم سایت به نحوی هست که همه واریزها انجام خواهد شد و تاخیرها غالبا به خاطر تعداد بالای واریزها و وجود روزهای تعطیل میباشد. سایت همه تلاش خود را میکند در کمترین زمان ممکن جوایز را به حساب کاربران واریز نماید. تنها در صورتی که بیش از 4 روز کاری از زمان تایید درخواست شما میگذرد و واریز به حساب شما انجام نشده با پشتیبانی سایت بخش مالی و جوایز تماس بگیرید . دقت کنید حتما قبلا از تماس حساب خود را چک کنید و گاهی دیده میشود واریز انجام شده و اس ام اس بانک برای شما نیامده است و تصور شما بر واریز نشدن است ، بنابراین حتما حساب بانکی خود را از اینترنت بانک یا دستگاه خودپرداز چک کنید سپس به پشتیبانی پیام دهید. قبلا از همکاری شما صمیمانه سپاسگذاریم.

 

چرا درخواست جایزه من تایید نشده است ؟

درخواستهای جایزه هر روز یکبار توسط سایت تایید میشوند و در لیست واریزها قرار میگیرند که به حساب کاربران واریز گردند. زمان تایید درخواستها از ساعت 8 شب تا 11 شب متغییر است یعنی ممکن است یک روز ساعت 8 شب تایید انجام شود یا روز دیگر ساعت 11 شب ، هر درخواستی بعد از تایید درخواستها توسط سایت به روز بعد موکول میشود مثلا ممکن است سایت ساعت 8 شب درخواسها را تایید کرده باشد بنابراین هر درخواستی که بعد از ساعت 8 شب ارسال شود ، تایید آن به روز بعدی موکول میشود. بهتر است اگر نیاز به واریز سریع وجه دارید درخواست خود را قبل از ساعت 8 شب ارسال کنید که احتمال اینکه در لیست واریز روز بعدی قرار بگیرید بالا برود. البته سایت همیشه تلاش میکند این زمان تایید را به آخر شب نزدیک کند که تعداد زیادی از درخواستها در لیست واریز روز بعدی قرار داشته باشند. با اینحال اگر درخواست شما از شب قبل تایید نشده یعنی بعد از تایید سایت درخواست ارسال کردید و باید تا شب روز بعد صبر کنید تا درخواست شما تایید شود. مجدد استدعا داریم در این خصوص چنانچه پاسخ شما در این توضیحات میباشد پیام ارسال نفرمایید. قبلا از همکاری شما صمیمانه سپاسگذاریم.

 

 

احراز هویت در سایتهای مختلف تبادل ارز و صرافیها برای من مشکلی ایجاد نمیکند؟

دقت نمایید احراز هویت شما تنها برای این است که از خرید توسط کارتهای بانکی دزدی و یا دلارهای هک شده جلوگیری شود و امکان پیگیری و مشاهده برای هیچ وبسایت خرید و فروش ارز و صرافی برای اینکه شما این مبلغ را از کجا آورده اید و یا در کجا میخواهید خرج کنید، وجود ندارد. چون شرکت و کمپانی مرجع این ارزها که خارج از ایران میباشند این اطلاعات را در اختیار هیچ شخص یا نهادی نمیگذارند بخصوص در مورد سایتهای پیش بینی که از نظر این کمپانیها این فعالیت غیر قانونی نیست. پس با خیال راحت مدارک احراز هویت خود را در این سایتها که قصد فروش یا خرید ارز در آنها دارید ثبت کنید. احراز هویت یکبار انجام میشود و از دفعات بعدی شما براحتی میتوانید به فروش یا خرید مبلغ خود بپردازید.

 

آیا میتوانم آدرس ایمیلی که در سایت برای من ثبت شده است را تغییر دهم ؟

خیر امکان ویرایش یا تغییر آدرس ایمیل وجود ندارد و شما باید با یک ایمیل معتبر در سایت ثبت نام نمایید. بدیهی است چنانچه برای حساب کاربری شما مشکلی پیش بیاید مثل فراموشی نام کاربری یا موارد دیگر تنها از طریق ایمیلی که در هنگام ثبت نام درج کرده اید قادر به پیگیری خواهید بود وسایت این ایمیل را معتبر میداند.

 

آیا میتوانم نام کاربری خود را تغییر دهم ؟

خیر ، کاربران نمی توانند نام کاربری خود را تغییر دهند.

 

در چه مواردی موجودی حساب من بدون خرید اعتبار افزایش پیدا میکند ؟

پاداشها و بانوسها و طرحهای تشویقی سایت میتوانند از مواردی باشند که حساب کاربر بدون خرید اعتبار افزایش یابد. در این خصوص راهنماهای مربوطه را مطالعه کنید.

 

آیا میتوانم با دو نام کاربری در مسابقات شرکت کنم ؟

خیر شما نمیتوانید با دو یا چند نام کاربری در مسابقات شرکت کنید و در صورت مشاهده همه حسابهای کاربری شما مسدود میگردد. لطفا در خصوص این مورد قوانین سایت را مطالعه بفرمایید.

 

شرایط استفاده از بونسهای سایت به چه صورت هست ؟

شرایط استفاده از هر بونس در توضیحاتی که برای هر بانوس ارائه میشود، مشخص میباشد. ولی بطور کلی هر به محض فعال سازی بونس تا زمان محقق شدن شرایط بونس، کاربر اجازه برداشت جایزه نخواهد داشت مگر اینکه قبل از محقق شدن شرایط بونس را لغو کند که لغو کردن بانوس باعث کسر مبلغ آن خواهد شد.

 

شرایط استفاده از طرح تشویق سایت به چه صورت هست؟

طرح درخت تشویق یا طرح تشویق سایت به منظور استفاده از کاربران جهت تبلیغ برای سایت و پرداخت درصدی از شارژ نفرات معرفی شده به کاربر میباشد که باعث ایجاد انگیزه و درآمدزایی برای کاربر گردد. همه کاربران میتوانند از این طرح استفاده نمایند و محدودیتی وجود ندارد، برای استفاده از این روش از راهنمای مربوطه استفاده کنید.

 

در قسمت دریافت جایزه و یا درگاههای سایت منظور از نرخ تبادل ارز چیست و چه استفاده ای دارد؟

هر روش خرید دارای یک ارز مرجع میباشد مثلا ارز مرجع روش پرفکت مانی دلار و  ارز مرجع روش بیتکوین ، بیتکوین میباشد، این مبالغ لازم است در هنگام خرید اعتبار به تومان و در هنگام درخواست جایزه از تومان به ارز مذکور تبدیل شوند تا مقدار مورد نیاز ارز مورد نظر مشخص گردد، برای این امر از یک نرخ استفاده میکنیم که روزانه در سایت بروز میشود و همان نرخ تبادل ارز میباشد. بنابراین استفاده ای که از نرخ تبادل ارز میگردد تنها در محاسبات برای تبدیل ارزها است.

 

 

 

شرکت در مسابقات

چگونه میتوانم در مسابقات سایت شرکت نمایم ؟

برای شرکت در مسابقات سایت لازم است به حساب کاربری خود در سایت وارد شوید و سپس با توجه به نوع مسابقه ای که قصد شرکت در آن را دارید، وارد بخش مورد نظر شوید و با استفاده از راهنمای هر بخش در مسابقه شرکت نمایید.

 

چگونه میتوانم مسابقاتی را که قبلا شرکت کرده ام مشاهده نمایم ؟

در هر نوع از مسابقات بخشی به نام سابقه مسابقات وجود دارد که میتوانید از آن جهت مشاهده سابقه مسابقات استفاده نمایید.

 

حداقل و حداکثر مبلغ شرکت در مسابقات سایت به چه میزان است ؟

در هر نوع از مسابقات سایت برای شرکت درمسابقات یا ثبت هر فرم یک حداقل و حداکثر برای شرکت در مسابقه و برای مبلغ جایزه در نظر گرفته شده است که کاربر موظف است در محدوده مشخص شده مبالغ خود را تنظیم نماید.

 

چرا مسابقات سایت دارای حداقل و حداکثر میباشد؟ در سایتهای مشابه این محدودیتها وجود ندارد.

باید توجه کنید که سایت وین پارس برای کاربران فارسی زبان طراحی شده است و متاسفانه در حال حاضر دارای اسپانسر مالی نمیباشد. مهمترین مورد در خصوص سایت های مشابه وجود اسپانسر مالی است تا در مواقعی که سایت در وضعیت خوبی قرار ندارد و متضرر شده بتواند پاسخگوی این ضررها باشد . اگر در سایت ایرانی مشابه فعالیت میکنید که دارای محدودیت نیست باید توجه کنید این موضع یک مزیت نیست و در واقع شما آگاهانه خود را در معرض ریسک قرار داده اید، چرا که این سایتها معمولا پاسخگوی شما در مواقعی که مبالغی بالا بواسطه عدم وجود سقف برنده شده باشید، نیستند و متاسفانه مرجعی هم برای شما به منظور پیگری وجود ندارد. سایت وین پارس در تلاش برای اخذ یک لایسنس معتبر میباشد که تمام فعالیتهای خود را تضمین نماید ولی بطور کلی فعالیت 10 ساله سایت و گواه اکثر کاربران سایت نشانگر صداقت مجموعه است. توجه نمایید تجربه چند ساله سایت مشخص کرده عدم وجود سقف شرکت در مسابقات ممکن است باعث بوجود آمدن وضعیتی شود که سایت نتواند جوابگوی کاربران باشد. بنابراین سقف در واقع نشانگر و تضمین کننده اعتبار سایت است . تلاش مجموعه بالابردن سقفها در سایت میباشد که برای این منظور سایت به بالانس خود در هر مقطع نگاه میکند و در صورتی که بتواند جوابگوی مبالغ بالاتر در سقفها باشد حتما سقف را افزایش میدهد.

 

در مسابقات ترکیبی شرکت کرده ام ولی ضریب کل من که بیشتر از 100 بوده با عدد 100 محاسبه شده است چرا؟

طبق قوانین سایت ضریب کل در مسابقات ترکیبی حداکثر 100 میباشد یعنی کاربران چنانچه ضریب بیشتر از 100 ثبت کرده باشند برای ایشان همان ضریب 100 محاسبه میشود.

 

چگونه میتوانم فرم شرط خود را کنسل کنم ؟

توجه کنید به محض ثبت فرم شما در مسابقات تکی و ترکیبی به هیچ عنوان امکان لغو کنسل کردن آن به هر دلیلی وجود ندارد . بنابراین دقت نمایید که اشتباهی رخ ندهد که قابل برگشت نیست . در مسابقات گروهی امکان کنسل کردن برای کاربران قبل از شروع مسابقه وجود دارد.

 

مسابقه ای که تکی انتخاب کردم یا یک یا چند بازی از مسابقات فرم ترکیبی من لغو شده یا زمانش تغییر کرده، تکلیف چیست؟

در این خصوص به قوانین سایت برای هر ورزش مراجعه فرمایید.

 

از بانوس استفاده کردم آیا امکان دریافت مبالغ را قبل از اینکه شرایط بانوس محقق شود دارم ؟

خیر، به محض استفاده از بانوس سیستم سایت قسمت دریافت جایزه کاربر را غیر فعال میکند تا شرایط بانوس محقق شود، چنانچه محقق شود یا مبلغ کاربر در حساب کاربری صفر شود و یا کاربر بانوس را کنسل کند مجدد دریافت جایزه فعال میشود. کنسل کردن بانوس نیازمند کسر مبلغ بانوس از حساب کاربر است .

 

انواع مسابقات سایت

مسابقات تکی چیست؟

ساده ترین نوع مسابقه سایت میباشد، که در آن با توجه به ضریبی که سایت برای یک رویداد بازی ارائه میدهد در ازای مبلغی که کاربر بر روی بازی قرار میدهد، در صورت محقق شدن آن رویداد و برنده شدن، جایزه ای به کاربر تعلق میگیرد و درصورت باخت هیچ مبلغی تعلق نمیگیرد. برای اطلاعات بیشتر راهنمای مسابقات تکی را مطالعه کنید.

مسابقه ترکیبی یا کمبو چیست ؟

در این مسابقه شما به جای پیش بینی بر روی بازیها به صورت جداگانه، بر روی چند مسابقه بطور همزمان شرطبندی مینمایید و ضرایب این مسابقات در هم ضرب میشود و در صورت برنده شدن این ضریب کل در مبلغی که شما بر روی کل فرم قرارداده اید ضرب شده و جایزه شما تعیین میگردد. توجه کنید برای برنده شدن در مسابقات ترکیبی یا کمبو باید همه انتخابهای شما صحیح باشد و یا بازنده نباشد ، اگر یک بازی در لیست انتخابی شما باخت کامل باشد فرم شما بصورت کامل بازنده است. برای اطلاعات بیشتر راهنمای مسابقات ترکیبی را مطالعه فرمایید.

مسابقه گروهی یا توتو چیست ؟

مسابقه گروهی بر عکس مسابقه ترکیبی انتخاب بازیها با کاربر نیست و سایت تعدادی بازی معمولا 16 بازی را در قالب یک فرم به کاربران ارائه میدهد و کاربران با توجه به قوانین محاسبه ارزش هر فرم در مسابقه شرکت میکنند و تمامی مبالغ کاربران به عنوان جایزه کل جمع آوری شده و در پایان مسابقه جایزه بین برندگان تقسیم میشود . برنده شدن در این مسابقه تنها کسب بالاترین امتیاز هست و اگر چند نفر بالاترین امتیاز را کسب کرده باشند بین آنها جوایز تقسیم میشود. برای اطلاعات بیشتر راهنمای مسابقات گروهی را مطالعه کنید.

 

پیش بینی زنده یا شرطبندی لایو چیست ؟

در این مسابقات شما در طول برگزاری یک مسابقه میتوانید بر روی آن شرطبندی نمایید و پیش بینی خود را با توجه به شرایط بازی ثبت نمایید. قوانین این مسابقه تقریبا شبیه به مسابقات تکی هست با این تفاوت که بصورت لایو پیش بینی انجام میگردد.

 

آیا امکان تغییر یا لغو مسابقه تکی یا ترکیبی که انتخاب کرده ام وجود دارد؟

متاسفانه به هیچ عنوان بعد از ثبت فرم شما در مسابقات تکی و ترکیبی و پیش بینی زنده امکان تغییر یا لغو فرم وجود ندارد بنابراین باید با دقت پیش بینی خود را ثبت کنید. این مورد از قوانین سایت میباشد.

 

تا چه مبلغی میتوانم در مسابقات تکی و ترکیبی و پیش بینی زنده شرکت کنم ؟

حداکثر مبلغ شرکت در مسابقات تکی و ترکیبی در بخش مسابقات تکی/ترکیبی - شرکت در مسابقه درج شده است و شما ملزم به رعایت سقف تعیین شده هستید میتوانید راهنمای شرکت در مسابقات تکی یا ترکیبی و قوانین و مقررات سایت را در این خصوص مطالعه بفرمایید.

 

تا چه مبلغ جایزه ای میتوانم در مسابقات تکی یا ترکیبی و پیش بینی زنده برنده شوم ؟

حداکثر مبلغ جایزه در مسابقات تکی و ترکیبی در بخش مسابقات مربوطه درج شده است و شما ملزم به رعایت سقف تعیین شده هستید میتوانید راهنمای شرکت در مسابقات تکی یا ترکیبی و پیش بینی زنده و بخصوص قوانین و مقررات سایت را در این خصوص مطالعه بفرمایید.

 

در هنگام ثبت فرم در مسابقات تکی و ترکیبی و پیش بینی زنده پیغام خطا ظاهر میشود ؟

پیغام خطا در هنگام ثبت فرم در مسابقات تکی و ترکیبی یا پیش بینی زنده یا بدلیل رعایت نکردن حداکثر و حداقل مبالغ شرکت در مسابقه و سقف جایزه میباشد و یا مربوط به بازی میباشد که فرصت شرکت در آن به اتمام رسیده است . لطفا با راهنمایی پیغام اعلام شده موارد را رفع نمایید و اگر بازهم مشکل داشتید از با پشتیبانی سایت مطرح کنید

 

در صورت لغو یک یا چند بازی در مسابقات گروهی تکی یا ترکیبی ، تکلیف چیست ؟

در این خصوص صفحه قوانین و مقررات سایت توضیحات کامل را ارائه داده است لطفا مطالعه فرمایید.

 

مسابقه ترکیبی شرکت کرده ام ولی همه مسابقات من تصحیح نشده است ؟

در مسابقات ترکیبی توجه کنید منطق سایت به صورتی میباشد که به محض اینکه به اولی باخت در فرم ترکیبی میرسد بررسی مابقی بازیهای فرم را متوقف میکند بنابراین چنانچه در فرم خود باخت داشته باشید بازیهای بعدی دیگه محاسبه نمیشود و کل فرم شما بازنده میباشد.