راهنمای پارس ووچر

پارس ووچر

پارس ووچر چیست : پارس ووچر یک ووچر یا کارت اعتباری مجازی با قابلیت خرید و فروش میباشد که بوسیله آن کاربر میتواند حساب خود را از طریق درگاه پارس ووچر در سایت شارژ کند. با ایجاد هر ووچر دو کد در اختیار شما قرار میگیرد که میتوانید به وسیله آنها حساب خود را شارژ کنید.

چرا پارس ووچر؟ خیلی از کاربران ممکن است از روشهای فعلی خرید اعتبار آگاهی نداشته باشند یا واقعا برای آنها خرید از سایت دیگر مشکل باشد، این دسته از کاربران میتوانند از دوستان خود یا آشنایانی که از روشهای خرید سایت اطلاع دارن و میتوانند از انها استفاده کنند، درخواست کنند که پارس ووچر تهیه کند و به انها بفروش برساند. همچنین ممکن است آیدیها و سایتهای صرافی مورد تایید سایت که پارس ووچر ارائه میدهند نیز اینجا اعلام شود.

پس از خرید پارس ووچر سریال و کد ووچر را در قسمت درگاه پارس ووچر وارد نمایید تا حساب شما شارژ شود. برای افزایش اعتبار در کیف پول پارس ووچر از این قسمت استفاده کنید

فروشندگان و نمایندگان فروش:

هر کاربر بالقوه میتواند یک نماینده فروش سایت برای فروش پارس ووچر باشد، مهمترین مزیت این امر استفاده از درصد تخفیف یا پاداش هست برای همه خریدها تا سقف صد میلیون تومان سایت به خریداران پارس ووچر که کیف پول پارس ووچر خود را شارژ میکنند ده درصد مبلغ اضافی میدهد. بنابراین فروشندگان حتی نیازی به شرکت در مسابقات هم ندارند و تنها با فروش این ووچرها میتوانند درآمدزایی کنند. توجه کنید به دلیل مشکلات درگاهها و حساسیت زیاد درگاه بانکی دیگر در سایت ارائه نمیشود ولی ما در زمان ارائه همواره  5 درصد به درگاه ها کمیسیون پرداخت میکردیم و درگاه 5 درصد سود تراکنشها را داشت ولی فروشندگان پارس ووچر ده درصد سود را خواهند داشت . با یک حساب سر انگشتی در بدترین حالت اگر یک کاربر روزانه فقط یک میلیون پارس ووچر بفروش برساند ماهیانه سه میلیون تومان درآمد دارد، حال اگر این فروش به 10 میلیون روزانه برسد ماهیانه 30 میلیون درآمد کاربر خواهد بود. برای ایجاد پارس ووچر از این پنل استفاده کنید .

لیست فروشندگان را از اینجا ببینید

هر کاربر در قسمت حساب من میتواند قسمت پارس ووچر و صفحه ایجاد پارس ووچرا را مشاهده کند و در این صفحه  کیف پول پارس ووچر قابل مشاهده است  که موجودی پارس ووچر را نمایش میدهد و یک صفحه پرداخت مخصوص این کیف پول که تنها با روشهای موجود در آن میتواند کیف پول خود را شارژ کند، تفاوتی ندارد از چه روشی خردی میکنید ولی 10 درصد هر خرید شما در کیف پارس ووچر به شما اضافه اهدا میشود. سپس در صفحه پارس ووچر یا تولید ووچر شما براحتی میتوانید با هر مبلغ دلخواهی پارس ووچر بسازید و به کاربران دیگر بعد از دریافت مبلغ ارسال کنید. شما بعنوان مثلا ده میلیون تومان شارژ میکنید و یازده میلیون تومان میتوانید پارس ووچر بسازید .

 

 

در تصویر بالا میتوانید از این قسمت وارد پارس ووچر شوید یا شارژ به کیف پارس ووچر را انجام دهید و در تصویر پایین شما صفحه پارس ووچر شخصی خود را میبینید که میتوانید از آن جهت ایجاد پارس ووچر استفاده کنید .

 

در تصویر پایین شما درگاه پارس ووچر را در بخش خرید اعتبار مشاهده میکنید که میتوانید از آن با پارس ووچری که خرید کردید حساب خود را شارژ کنید این درگاه نیز دارای درصد شارژ هدیه میباشد

 

اما چگونه فروشندگان میتوانند ریال را دریافت کنند ؟ روشهای متنوعی برای دریافت ریال برای کاربران وجود دارد مثلا ارسال شماره حساب یا اخذ ارزهای دیجیتال یا ایجاد درگاه شخصی برای خود کاربر. برای ایجاد درگاه شخصی میتوانید از لینکهای زیر دیدن کنید :

https://idpay.ir/

https://bahamta.com/personalgateway/

https://www.payping.ir/

https://pospal.ir/

https://irpul.ir

https://a-bank.ir/

براحتی میتوانید درگاه شخصی ایجاد کنید و مبالغ را دریافت کنید . پس از دریافت مبلغ معادل تومان مبلغ ووچر ساخته و به کاربر مربوطه اهدا کنید .

 

درخواست جایزه با پارس ووچر

کاربران میتوانند درخواست جایزه خود را به کیف پول پارس ووچر خود ثبت کنند. پس از تایید توسط سایت مبلغ به کیف پول پارس ووچر اضافه میشود و کاربر میتواند به وسیله ساختن پارس ووچر این مبلغ را به سایر کاربران بفروش برساند. مزیت این امر استفاده از درصد شارژ اضافه هست که در حال حاضر ده درصد میباشد یعنی در صورت انتقال به کیف پول پارس ووچر کاربر ده درصد شارژ اضافی دریافت خواهد کرد علاوه بر جایزه درخواستی.

 

قوانین و مقررات پارس ووچر:

هر ووچر پس از اینجاد قابلیت لغو شدن دارد و با لغو یا کنسل کردن مبلغ به حساب کیف پل پارس ووچر عودت میشود.

هر کاربر میتواند ووچر را در حساب خود نیز شارژ کند ولی در حالتی که ووچر در حساب خود کاربر ایجاد کننده ووچر شارژ شود مبلغ ده درصد کسر میشود.

برای دریافت ریال از کاربرانی که نمیشناسید بهتر است عکس از کارت ملی و کارت بانکی کاربر درخواست کنید.

استفاده از درصدهای این بخش و همچنین خود درگاه پارس ووچر به منظور سو استفاده خلاف قوانین سایت است . مثلا کاربر دو حساب کاربری باز کند و از یکی به حساب دیگری واریز کند و با استفاده از ضرایب پایین مبلغ را از سایت خارج کند . این موارد کاملا روزانه مانیتور میشوند و کل حساب کاربر با همه مبالغ بلوکه میشود . به اضافه اینکه بطور کلی کسانی که از ضرایب پایین استفاده میکنند و فقط قصد سو استفاده از درصدهای هدیه سایت را دارند طبق قوانین سایت باید کمیسیون پرداخت کنند . بنابراین خواهشا رعایت نمایید که مشکل و دلخوری پیش نیاید.

استفاده از این بخش به منظور کلاه برداری یا سو استفاده مالی به منزله تخلف میباشد و با کاربر متخلف برخورد میگردد.

کاربران میتوانند درخواست جایزه برای واریز به حساب کیف پول ووچر خود کنند و ده درصد شارژ هدیه را نیز بهره مند شوند