دوشنبه ۱۱ اسفند ۱۳۹۹   ۰۷:۰۴

وبسایت تنها با مرورگرهای بروز و جدید قابل استفاده میباشد پیشنهاد ما دانلود مرورگر فایرفاکس از اینجا میباشد

راهنمای خرید اعتبار از طریق بیت کوین

خرید با بیت کوین به چه معنی است؟

بطور ساده شما در بانکی حساب دارید و از طریق کارت آن بانک اقدام به خرید میکنید این فرآیندی است که همه بلد هستند. حال فرض کنید بانک شما نامش بیت کوین است . پس باید یک حساب در این بانک داشته باشید  و مبلغی هم در موجودی این حساب. بنابراین ما به شما آموزش میدهیم چگونه حساب بازکنید. چگونه با کارت شتابی و بانکی خود ریال بپردازید و بیت کوین بخرید. و چگونه از درگاه بیت کوین سایت جهت خرید آنلاین استفاده کنید. در حقیقت در این فرآیند واسطه ای به نام بیت کوین بین ما و شما قرار میگیرد و شما به جای خرید مستقیم با کارت بانکی خود از ما، ابتدا بیت کوین با همان کارت میخرید و بعد بیت کوین را به ما میدهید .

مزیتهای این روش چیست؟

این روش بسیار امن است . هویت شما پنهان میماند. در این فرآیند شما با روشی آشنا میشوید که ممکن است در آینده یا هم اکنون برای شما مفید باشد چون بسیاری از سایتها و فروشگاههای دنیا بیت کوین را می پذیرند  و خرید و فروش بیت کوین هر روز فراگیر تر میشود به عنوان مثال ممکن است نیاز به نرم افزار ، کتاب ، بازی آنلاین، یا هزاران محصول دیگری داشته باشید که از طریق کارتهای بانکی داخلی امکان خرید ندارید . بنابراین بهترین راه خرید استفاده از بیت کوین است . مزیت آخر اینکه ارزش بیت کوین در نوسانات ارزهای دیگر معمولا آسیب نمیبیند و حتی کسانی که بیت کوین نگهداری میکنند نسبت به سایر ارزهای دیگر سودهای بیشتری میکنند چون ارزش بیت کوین هر روز بالاتر میرود.

 

بیت‌کوین چیست؟

بیت کوین یک شبکه مالی آنلاین است که افراد میتوانند از آن جهت ارسال یا دریافت پول به/از حساب دیگران استفاده کنند. در بسیاری جهات بیت کوین همانند شبکه های پرداخت سنتی مانند کارت اعتباری ویزا یا مستر کارت یا پیپال است. یا همانند کارتهای شتاب در کشور ما و پرداختهای کارت به کارت یا پرداخت از طریق اینترنت بانک است.

اما بیت کوین در 2 مساله اساسی با این روشهای سنتی متفاوت است.

اول اینکه بیت کوین هیچ مرکزیتی ندارد. شرکتها، موسسات یا بانکهایی که به دنبال کسب سود هستند، شبکه هایی مانند ویزا، مسترکارت،پیپال یا شبکه شتاب یا شاپرک را مدیریت می کنند. اما هیچ کسی مالک یا کنترل کننده شبکه بیت کوین نیست. بیت کوین یک ساختار فرد به فرد دارد که با صدها کامپیوتر در سرتاسر اینترنت با هم برای پردازش پرداختهای بیت کوین کار می کنند.

ساختار بدون مرکزیت بیت کوین به این معنی است که بیت کوین اولین شبکه مالی کاملا باز دنیاست. برای ایجاد یک سرویس مالی در سیستم بانکداری سنتی شما باید با یک بانک قرارداد ببندید و با قوانین دست و پا گیر و بسیار محدود کننده ای روبه رو شوید. شبکه بیت کوین هیچ کدام از این محدودیتها را ندارد. افراد نیازی به هیچ مجوز یا همراهی جهت ایجاد یک شبکه مالی جدید بر پایه بیت کوین ندارند.

دومین چیزی که شبکه بیت کوین را خاص می کند این است که بیت کوین، پول یا ارز مخصوص به خودش را دارد. شبکه های ویزا و مستر کارت، تراکنشها را با ارزهای سنتی مانند دلار آمریکا یا یورو انجام می دهند. شبکه شتاب یا شاپرک تراکنشها را با ارز ریال ایران انجام می دهند. اما شبکه بیت کوین تراکنشها را با واحد پولی جدیدی انجام می دهد که واحد پولی این شبکه هم بیت کوین نامیده می شود.

این آموزش شامل ۳ بخش میگردد:

۱- افتتاح حساب بیت کوین

۲- خرید بیت کوین

۳- خرید بیت کوین از درگاه سایت

 

 افتتاح حساب بیت کوین

شما برای افتتاح حساب میتوانید از سایتهای متفاوتی استفاده کنید مثلا در سایتهای زیر میتوانید حساب بیت کوین افتتاح کنید:

https://farhadexchange.net  و راهنمای ایجاد حساب در اینجا

سایت بلاک چین https://blockchain.info

تفاوتی ندارد در کدام سایت حساب بازکنید پس از باز کردن حساب در هر کدام از این سایتها یا سایتهای مشابه میتوانید بیت کوین خریداری کرده سپس از طریق درگاه بیت کوین ما آنرا در حساب خود در وین پارس منظور نمایید. در ادامه راهنمای ایجاد حساب در سایت بلاک چین که سایتی است که اقبال عمومی بیشتری به آن میباشد را توضیح میدهیم :

برای ایجاد یک حساب بیت کوین پیشنهاد ما استفاده از سایت بلاک چین است . ابتدا لازم است که وارد وبسایت https://blockchain.info  شوید.  و بر روی گزینه Wallet در بالای صفحه کلیک کنید همانند تصویر زیز:

 

 

در مرحله بعدی بر روی SIGN UP” ” کلیک کنید :

 

 

در این قسمت آدرس ایمیل خود را در کادر اول وارد کنید و درکادرهای بعدی رمز و تکرار رمز عبور را وارد نمایید . دقت کنید رمز عبور حداقل ده حرف باشد و حتما آنرا در جایی ذخیر کنید چون بازیابی رمز در این سیستم بسیار مشکل است . رمز را حتما قوی انتخاب نمایید . در انتها بر روی کلید آبی رنگ “Continue” کلیک نمایید تا به مرحله بعدی بروید:

 

برای شروع کلیک کنید :

 

در اولین ورود ابتدا به قسمت Setting از منوی سمت چپ رفته و بر روی wallet information کلیک کنید در این قسمت wallet ID را مشاهده میکنید در سمت راست که با فلش مشخص شده این آی دی جهت ورودهای بعدی شما به سیستم لازم است لطفا آنرا جایی نگهداری کنید ضمنا این آی دی به ایمیل شما هم هنگام ثبت نام ارسال شده است.

 

در تصویر بعدی یک شماره بیت کوین برای دریافت بیت کوین باید ایجاد کنید به همین منظور از قسمت سمت راست بر روی گزینه Home کلیک کنید و در وسط صفحه کلید آبی رنگ Start Receiving Bitcoins را بزنید:

 در صفحه باز شده شما شماره بیت کوین خود را در بلاک چین مشاهده میکنید و اگر این شماره را در سایتی که قصد خرید بیت کوین دارید بدهید و آنها به این شماره واریز کنند مبلغ بیت کوین به حساب شما واریز میشود پس این شماره را کپی کرده و به مرحله خرید بیت کوین با کارتهای شتاب مراجعه کنید تا بیت کوین در حساب خود داشته باشید .

خرید بیتکوین با کارتهای شتاب 

 تبریک حساب شما در بیت کوین ایجاد شده است حالا شما برای استفاده از درگاه بیتکوین ابتدا باید مبلغی به موجودی حساب خود در بیت کوین اضافه کنید برای این منظور میتوانید از سایتهای مختلفی استفاده نمایید با جستجو در گوگل سایتهای بسیاری را پیدا کنید که بیت کوین خرید و فروش میکنند. چند سایت را بعنوان نمونه اینجا اعلام میکنیم و شما هم میتوانید با جستجو سایتهای بسیار دیگری را پیدا کنید:

بعنوان مثال سایتهای :

http://exchanging.ir

http://www.intswap.com

https://farhadexchange.net

http://irchange.org

http://webpurse.org

https://iranbtc.com/

 https://parsianpay.com

http://iranbitcash.com

https://pay.wmiran.com/

 

در این قسمت هم راهنمای تصویری خرید بیت کوین از سایتهای زیر برای شما قرار داده شده که با کلیک بر روی هر یک میتوانید راهنمای مربوطه را مشاهده نمایید توجه کنید دو سایت اول بصورت اتوماتیک هستند و به محض خرید توسط کارتهای شتاب بیت کوین را به حساب شما واریز میکنند بقیه سایتها نیز نیمه اتوماتیک میباشند و به فواصل زمانی 10 دقیقه تا دو ساعت بیت کوین را به حساب شما واریز میکنند:

صفحه خرید بیت کوین از سایت ایران بی تی سی

راهنمای خرید بیت کوین از فرهاد اکسچنچ

راهنمای خرید از سایت ایران بیت کش

 

پس از آنکه بیت کوین را خریداری کردید و به حساب بیت کوین شما واریز شد برای شارژ حساب کاربری خود از طریق درگاه بیت کوین وارد سایت وین پارس شوید و از قسمت خرید اعتبار اقدام کنید. و بر روی خرید شارژ کلیک کنید توجه کنید شما باید در حساب بیت کوین خود مبلغی برای انتقال به سایت داشته باشید پس ابتدا بیتکوین به حساب خود از طریق یکی از سایتهای بالا واریز کنید.

حالا برای انتقال بیت کوین به حساب ما کافی است به صفحه خرید سایت مراجعه کنید و در این قسمت مبلغی که قصد واریز آن به سایت را دارید به تومان وارد نمایید و بر روی پرداخت کلیک کنید :

 

در صفحه بعدی یک پنجره به شما نمایش داده میشود در اینجا لازم است به حساب و آدرس بیتکوینی که در این قسمت مشخص شده است دقیقا و دقت فرمایید دقیقا مبلغ بیت کوینی که درج شده است را واریز نمایید . در صفحه زیر هم نشان داده ایم مبلغ بیت کوین در کجا به شما نمایش داده میشود . بازهم تاکید میشود حتی یک صدهزارم بیت کوین بالاتر یا پایین تر از این مبلغ واریز بشود واریز شما تایید نمیشود و لازم است دقیقا این مبلغ واریز شود:

 

 

برای واریز بیت کوین به آدرس بیت کوین مشخص شده کافی است به صفحه شخصی خود یا حساب خود در سایتی که بیت کوین خریداری کرده اید و نگه داری مینمایید مانند بلاک چین یا سایتهای مشابه دیگه مراجعه کرده و وارد حساب خود شوید و بر روی ارسال بیت کوین یا send money کلیک کنید و مبلغ را واریز نمایید

 

. برای مشاهده نحوه ارسال بیت کوین از بلاک چین تصویر بعدی را مشاهده کنید :

در تصوی بالا همانطور که میبینید از صفحه اصلی حساب خود در بلاک چین باید بر روی گزینه ارسال یا Send کلیک کنید و در پنجره باز شده در کادر اول شماره حساب بیت کوین خود در سایت وین پارس رو درج کنید در پنجره دوم مبلغ به بیت کوین یا معادل آن به دلار یا یورو را وارد کنید در قسمت توضیحات یا description بهتر است نام کاربری خود را بنویسید و در قسمت آخر مبلغ کمیسیون را انتخاب کنید که اگر نیاز به ارسال سریعتر دارید بر روی Priority کلیک کنید که مبلغ بیشتری بابت انتقال از شما کسر میشود ولی سریعتر واریز انجام میشود و در انتها بر ریو Continue کلیک کنید.

تبریک مبلغ شما ارسال شده و حال باید منتظر کانفرمیشن یا تایید باشید که به محض اینکه تایید به دست ما برسد بصورت اتوماتیک حساب شما در سایت شارژ خواهد شد. تایید معمولا در عرض کمتر از 5 ثانیه بعد از ارسال انجام میشود و حساب شما شارژ میشود

 

در مورد ورود به سایت در دفعات بعدی این توضیحات را مطالعه کنید :

 برای هر بار ورود به سایت بعد از اینکه آدرس سایت https://blockchain.info  را وارد کردید بر روی گزینه Wallet از بالای صفحه کلیک کنید و سپس بر روی Login که در کادر بالای صفحه است کلیک نمایید.

 

 

copyright @ www.winpars.com

انتخاب تم سایت