چهارشنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۷   ۱۰:۵۴

وبسایت تنها با مرورگرهای بروز و جدید قابل استفاده میباشد پیشنهاد ما دانلود مرورگر فایرفاکس از اینجا میباشد

راهنمای خرید اعتبار و افزایش موجودی

برای خرید اعتبار و افزایش موجودی در حساب کاربری خود وارد قسمت خرید اعتبار شوید

سایت دارای 6 روش خرید اعتبار میباشد که شما میتوانید از هر کدام از این روشها برای افزایش اعتبار خود استفاده کنید. توجه کنید بعد از افزایش اعتبار امکان درخواست مبلغ وجود ندارد و شما باید حتما در مسابقات شرکت کنید زیرا تنها مبالغ جایزه قابل برداشت میباشند.

ترجیح سابت استفاده کاربران از روشهایی به غیر از درگاه مستقیم میباشد و کاربرانی که از درگاههای دیگر بجز درگاه مستقیم استفاده میکنند از بونسهای متفاوتی برخوردار خواهند بود. همچنین سایر روشها دارای درصدی شارژ هدیه نیز میباشد که به حساب کاربر واریز میگردد.

روشهای خرید اعتبار از سایت عبارتند از :

درگاه بانکی مستقیم

درگاه بانکی غیر مستقیم

درگاه وبمانی

درگاه مستقیم پرفکت مانی

درگاه ووچر پرفکت مانی

درگاه بیت کوین

 

راهنمای استفاده از تمام درگاه در صفحه خرید اعتبار وجود دارد . درگاه های غیر مستقیم و ووچر پرفکت مانی همانند درگاه مستقیم میباشند و شما نیاز به حساب پرفکت مانی یا حساب دیگری ندارید و تنها با کارت بانکی خود خرید را انجام میدهید و در پایان طبق راهنمای ارائه شده کد سفارش یا کد و شماره ووچر را در سایت ثبت میکنید، حساب شما بلافاصله شارژ میشود.

پیشنهاد سایت استفاده از سایر روشهای خرید بجز درگاه مستقیم میباشد که امنیت بیشتری دارند و مشکلات کمتری برای سایت ایجاد میکنند. به همین منظور به کاربرانی که از روشهای دیگر استفاده میکنند درصدی شارژ هدیه اهدا میگردد. و بهتر است همه کاربران حداقل یکی از روشهای دیگر را فرا بگیرند تا در زمانی که درگاه سایت وجود نداشت در ثبت بازیهای خود به مشکل برنخورند.

توجه مهم: چنانچه از درگاه مستقیم خرید انجام میدهید به منظور جلوگیری از ناموفق شدن واریز حتما از اینترنت پر سرعت استفاده کنید و سیستم کامپیوتر یا موبایل شما بروز باشند. همچنین در صورت ناموفق بودن واریز دو ساعت صبر کنید چون در 99 درصد موارد حتی اگر مبلغ از حساب شما کسر شده باشد و در صورتحساب اینترنتی شما هم درج شده باشد باز هم از سوی بانک اصلاحیه ایجاد میشود و به حساب شما برمیگردد. در این مدت حتما توجه کنید اقدام به ثبت خریدهای پی در پی ننمایید و برای پیگیری برگشت از اینترنت بانک یا موبایل بانک خود استفاده کنید، چون ثبت پشت سر هم،  پیگیری واریز ناموفق شما را برای سایت مشکل مینماید، در صورتی که بعد از 2 ساعت به حساب شما برنگشت از قسمت پیام رسانی یک پیام به بخش مالی با ذکر مشخصات دقیق واریز شامل مبلغ و تاریخ و ساعت دقیق و شماره کارتی که توسط آن واریز کردید ارسال نمایید. همچنین توجه کنید ممکن است درگاه اینترنتی برای شما غیر فعال باشد و  لازم باشد شما از روشهای دیگر ابتدا خرید کنید تا درگاه برای شما فعال شود.

 

copyright @ www.winpars.com

انتخاب تم سایت