دوشنبه ۱۱ اسفند ۱۳۹۹   ۰۶:۳۷

وبسایت تنها با مرورگرهای بروز و جدید قابل استفاده میباشد پیشنهاد ما دانلود مرورگر فایرفاکس از اینجا میباشد

راهنمای خرید اعتبار با استفاده از ووچر پرفکت مانی

روش دیگر برای خرید پرفکت مانی استفاده از ووچر کارت پرفکت مانی است که همانند کارتهای تلفن یا شارژ های تلفن همراه یک کد و یک رمز دارد و مبلغ معینی هم اعتبار . شما میتوانید این ووچر را خریداری کنید و از طریق آن حساب خود را در سایت بدون نیاز به حساب پرفکت مانی شارژ کنید . البته سایتهایی که به شما ووچر میفروشند فقط شماره ووچر و رمز آنرا به شما میدهند و یا ایمیل میکنند. برای خرید ووچر پرفکت مانی از دو سایت زیر میتوانید استفاده کنید ولی شما از سایتهای دیگر هم میتوانید استفاده کنید کافی است در اینترنت جستجو نمایید.

توجه کنید اکثرا برای خرید پرفکت مانی نیاز به احراز هویت هست ولی شما میتوانید از طریق این آی دی تلگرام و شماره واتس آپ بدون احراز هویت های سخت اقدام به خرید کنید :

@arzanexc( 24 ساعته)

@pars_perfect

توجه کنید احراز هویت در سایتهای اکسچنج تنها به دلیل جلوگیری از ورود کارتهای شتاب دزدی یا هک شده به سیستم این سایتهاست چون منطقی هست بعد از خرید ووچر پرفکت مانی هیچ کس این قابلیت را ندارد که متوجه شود شما مبلغ را در کجا خرج کرده اید و متاسفانه برخی دزدان از این موضوع استفاده میکنند. بنابراین احراز هویت برای شما مشکلی ایجاد نمیکند و با خیال راحت این پروسه را انجام دهید و این فرآیند یکبار فقط انجام میشود. این روش بسیار امن است .

ما در اینجا چند سایت برای نمونه قرار میدهیم در اولین وبسایت اپلیکیشن کاربردی خرید و فروش این سایت را نیز بصورت تصویری شرح میدهیم :

rionexc.com

www.wageex.com

http://pay4ex.com

avapal.org

 خرید ووچر از سایت https://irexchanger.com

برای مشاهده راهنمای خرید اعتبار از این سایت کلیک کنید

 

خرید ووچر از سایت CHANGE4IR.COM  

یکی از بهترین وسایتهای فروش پرفکت مانی در ایران این وبسایت میباشد

برای مشاهده راهنمای خرید اعتبار از این سایت کلیک کنید

 

 خرید ووچر از سایت پرفکت مانی برای ایران:

راهنمای ثبت نام در این سایت را اینجا ببینید:

راهنمای ثبت نام در  pm4ir.com

راهنمای خرید ووچر از این سایت را اینجا ببینید:

راهنمای خرید ووچر پرفکت مانی از pm4ir.com

 

 خرید ووچر از سایت فرهاد اکسچنچ:

 

از طریق لینک زیر وارد صفحه تبادل ارز سایت فرهاد اکسچنج شوید:

 

صفحه تبادل ارز فرهاد اکسچنج

 

مطابق تصاویر زیر عمل کنید:

در تصویر اول دقت کنید رد آیتم شماره 1 شما باید یک درگاه بانکی انتخاب کنید این درگاه میتواند با نامهای IRAN Shetab Card IRR  و یا IRAN Shetab Cards IRR  و یا هر آیتم دیگری که مشخصا نام IRAN در آن باشد که نشان دهنده درگاه بانکی ایران است

 

 

در انتها به سایت مبدا برمیگردید و در اینجا اطلاعات ووچر همانطور که در تصویر زیر مشخص شده به شما نمایش داده میشود این دو کد را در سایت و در قسمت ثبت ووچر که در انتهای این راهنما نشان داده شده است ثبت کنید :

 

پس از خرید ووچر(تفاوتی ندارد از کدام سایت خرید کرده باشید ) شما یک شماره ووچر و یک رمز ووچر دارید که بعد از خرید به شما نمایش داده اند. وارد سایت وبسایت شوید و در قسمت خرید اعتبار روش وچر پرفکت مانی را انتخاب کنید و کد فعالسازی ووچر و شماره ووچر را در محلهای مشخص شده وارد نمایید تا حسال شما با توجه به نرخ ارزی که نوشته شده است شارژ گردد:

copyright @ www.winpars.com

انتخاب تم سایت