دوشنبه ۱۱ اسفند ۱۳۹۹   ۰۸:۲۴

وبسایت تنها با مرورگرهای بروز و جدید قابل استفاده میباشد پیشنهاد ما دانلود مرورگر فایرفاکس از اینجا میباشد

خرید اعتبار با استفاده از درگاه پرفکت مانی

خرید با پرفکت مانی به چه معنی است؟

بطور ساده شما در بانکی حساب دارید و از طریق کارت آن بانک اقدام به خرید میکنید این فرآیندی است که همه با آن آشنا هستند. حال فرض کنید بانک شما نامش پرفکت مانی است . پس باید یک حساب در این بانک داشته باشید  و مبلغی هم در موجودی این حساب. بنابراین ما به شما آموزش میدهیم چگونه حساب بازکنید. چگونه با کارت شتابی و بانکی خود ریال بپردازید و دلار پرفکت مانی بخرید. و چگونه از درگاه پرفکت مانی سایت جهت خرید آنلاین استفاده کنید. در حقیقت در این فرآیند واسطه ای به نام پرفکت مانی بین ما و شما قرار میگیرد و شما به جای خرید مستقیم با کارت بانکی خود از ما، ابتدا پرفکت مانی با همان کارت میخرید و بعد پرفکت مانی را  از طریق درگاه به ما میدهید .

 

پرفکت مانی چیست؟

پرفکت مانی یک حساب اینترنتی جهانی و یک بانک اینترنتی است. این بانک دارای زبان فارسی است نیز هست و کار با آن بسیار آسان است. این بانک دارای سه نوع حساب طلا و دلار و یورو است. که در اینجا حساب دلار  مورد استفاده ی ما است. پرفکت مانی (PerfectMoney) در سال 2007 شروع به کار کرد و در پاناما به ثبت رسیده است. واحد پولی آن بر حسب دلار آمریکا (USD) ، یورو (Euro) و گرم طلا (GoldGrams) می باشد.

توجه بفرمایید در روش پرفکت مانی دو روش برای شارژ وجود دارد استفاده از حساب مستقیم و استفاده از ووچر های پرفکت مانی . شما در روش استفاده از ووچر نیازی به حساب پرفکت مانی ندارید . ما در این صفحه روش شارژ مستقیم از حساب پرفکت مانی را برای کسانی که دوست دارند حساب پرفکت مانی داشته باشند قرار میدهیم . ولی کسانی که دوست ندارند حساب پرفکت مانی ایجاد کنند میتوانند با استفاده از راهنمای ووچر فقط ووچر یا کارت شارژ پرفکت مانی را از فروشگاههای معرفی شده خریداری کنند و در سایت شارژ نماید . کلیه مراحل اتوماتیک است و نیازی به تایید سایت ندارد .

 

این آموزش شامل ۳ بخش میگردد:

۱- افتتاح حساب پرفکت مانی

۲- خرید دلار پرفکت مانی مستقیم و ووچر

۳- افزایش اعتبار از طریق درگاه پرفکت مانی سایت

 

 افتتاح حساب پرفکت مانی:

وارد سایت پرفکت مانی به آدرس روبرو شوید و بر روی گزینه ثبت نام که در تصویر زیر نمایش داده شده کلیک کنید:   https://perfectmoney.is

 

توجه فرمایید این سایت دارای زبان فارسی نیز میباشد که از قسمت بالا سمت راست میتوانید زبان را فارسی انتخاب کنید. ما در اینجا طریقه ثبت نام از طریق زبان انگلیسی را شرح میدهیم و چون زبان فارسی دیگر نیازی به راهنما ندارد آنرا به عهده کاربرانی که دوست دارند از زبان فارسی استفاده کنند قرار دادیم.

اطلاعات لازم را در فرم ثبت نام همانطور که در تصویر زیر مشخص شده است وارد نمایید . دقیت کنید حتما هر اطلاعاتی که وارد میکنید در جایی ذخیره کنید چون ممکن است بعدا برای بازیابی پسوورد در صورت فراموشی لازم باشد.

 

 

پس از پایان ثبت نام شما صفحه زیر را مشاهده میکند در اینجا لازم است به ایمیل خود بروید تا شماره عضویت خود را بدست آورید. برای ورود به سایت به شماره عضویت نیاز است که به ایمیل شما ارسال شده است .

وقتی وارد ایمیل خود شدید ایمیلی با این محتوا که در زیر مشاهده میکنید برای شما ارسال شده است :

 

ایمیل را باز کنید و شماره عضویت خود را کپی کنید و در جایی یادداشت کنید زیرا برای هر بار ورود شما به سایت به این شماره نیاز است :

 

حال در صفحه سایت پرفکت مانی بر روی گزینه ورود که در عکس زیر مشخص شده کلیک کنید تا به صفحه لاگین بروید:

 

در صفحه لاگین شماره عضویت و پسوورد خود را وارد کنید و کد امنیتی را در کادر مربوطه بنویسید و کلید ورود را همانطور که در عکس زیر مشخص شده است بزنید تا وارد حساب خود شوید :

 

تبریک حساب شما ایجاد شده و هم اکنون شما داخل حساب پرفکت مانی خود هستید از سمت چپ شما سه کیف پول میبینید که هر کدام یک شماره حساب دارند شما به حساب دلاری خود که در عکس زیر مشخص شده است نیاز دارید :

 

اگر نیاز به ارسال پرفکت مانی به حساب دوستان خود داشتید از قسمت ارسال وجه که در تصویر زیر مشخص شده است استفاده کنید:

 

نکته آخر اینکه چنانچه آی پی شما تغییر کند در دفعات بعدی ورود شما نیاز یه کد تایید دارید که این کد به ایمیل شما ارسال میشود در زیر نمونه ایمیل ارسال شده را میتوانید ببینید و مشخص کردیم که کد کجای ایمیل میباشد:

 

محتوای ایمیل بصورت زیر است و کد مشخص شده است :

 

خب بازهم تبریک هم اکنون شما حساب پرفکت مانی دارید و میتوانید مثل حساب بانکی از آن استفاده کنید فقط الان نیاز هست که به موجودی حساب پرفکت مانی خود مبلغی اضافه کنید . برای این منظور میتوانید از کارت بانک شتابی خود و یک سایت اکسچنج استفاده کنید. سایتهای اکسچنج زیادی هست که پرفکت مانی را به شما میفروشد . ما در اینجا چند سایت را به عنوان نمونه آورده ایم و خود شما هم میتوانید با جستجو در اینترنت سایتهای دیگه ای پیدا کنید . ضمنا 4 سایت اول بصورت اتوماتیک و به محض پایان عملیات خرید شما از درگاه بانکی آنها پرفکت مانی را به حساب شما واریز میکنند. نکته دوم این سایتها و آموزش های تصویری پس از آنها روش شارژ مستقیم و واریز مستقیم پرفکت مانی به حساب شما هستند:

rionexc.com

http://pay4ex.com

avapal.org

https://irexchanger.com/

www.wageex.com

www.exnovin.bb

http://pm4ir.com

http://www.wmfa.ir

http://exchanging.ir

https://farhadexchange.net

http://www.mihanpay.ir

http://www.intswap.com/

http://wallet.ir

http://hiranex.com/

http://irchange.org/

http://www.persianxchange.ir

http://xxchanger.com/

 

 برای راحتی شما ما فایل راهنمای تصویری خرید از سه سایت را در زیر قرار میدهیم بقیه سایتها هم تقریبا مشابه میاشند که در صورت تمایل خود شما میتوانید از آنها و با استفاده از راهنماهای آنها یا کمک از پشتیبانی این سایتها خرید انجام دهید . توجه کنید سایت سوم ووچر پرفکت مانی هم بفروش میرساند که شما میتوانید ووچر را مستقیم در سایت بدون نیاز به حساب پرفکت مانی شارژ کنید یا ووچر را در حساب پرفکت مانی خود شارژ کنید و پس از آن از درگاه پرفکت مانی سایت استفاده کنید .

راهنمای خرید پرفکت مانی از صرافی نوین

راهنمای خرید پرفکت مانی از exchanging.ir

راهنمای خرید پرفکت مانی از farhadexchange.net

راهنمای خرید پرفکت مانی از pm4ir.com

 

پس از اینکه حساب پرفکت مانی خود را شارژ نمودید به سایت ما برگردید و از قسمت درگاه پرفکت مانی اقدام به شارژ حساب کاربری خود کنید:

 

 

درصفحه بعدی در داخل این پنجره مطابق تصویر زیر عمل کنید گزینه اول را انتخاب نمایید:

 

 

 

در صفحه بعدی همانطور که در تصویر زیر مشاهده میکنید کادر اول یا memo را میتوانید خالی بگذارید در کادر بعدی یا Member Id شماره عضویت خود را که در بالا شرح دادیم برای شما از طرف پرفکت مانی ایمیل میشود و برای ورود و خروج به حساب خودتان لازم دارید، وارد کنید . در کادر بعدی نیز پسوورد اکانت خود را وارد کنید. در نهایت کد تصویری را در کادر مربوطه بنویسید  و ربر روی preview payment کلیک کنید:

 

 

قسمت زیر را ممکن است همه مشاهده نکنند. تنها کسانی که آی پی آنها تغییر کرده باشد قسمت زیر را مشاهده میکنند. که در این حالت باید به ایمیل خود بروید و کد تاییدی که پرفکت مانی به ایمیل شما ارسال کرده را از آنجا برداشته و در این قسمت ثبت کنید:

 

در صفحه بعدی اطلاعات پرداخت به شما نمایش داده میشود بر روی Confirm Payment کلیک کنید تا پرداخت تکمیل شود

 

 

در صفحه بعدی اطلاعات موفقیت آمیز بودن تراکنش به شما نمایش داده میشود بر روی Continue کلیک کنید تا به سایت برگردید .

 

 

در صفحه بعدی اگر با پیغام زیر روبرو شدید حتما بر روی Continue کلیک کنید تا به سایت برگردید اگر بر روی این گزینه کلیک نکنید تراکنش شما ناموفق میشود پس حتما بر روی این گزینه کلیک کنید .

 

تبریک حساب کاربری شما شارژ گردید. اکنون این صفحه را بسته و به سایت برگردید و صفحه اکانت خود را رفرش نمایید تا مبلغ شارژ شده نمایش داده شود  .

 

 

copyright @ www.winpars.com

انتخاب تم سایت