یکشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۸   ۰۷:۰۸

وبسایت تنها با مرورگرهای بروز و جدید قابل استفاده میباشد پیشنهاد ما دانلود مرورگر فایرفاکس از اینجا میباشد

نمایندگی و فروش سرویس

خرید سرویس پیش بینی از وین پارس

علاقه مندانی که قصد ایجاد وبسایت پیش بینی دارند میتوانند از سرویس وین پارس استفاده کنند. وین پارس تمام نیازمندیهای شما برای یک وبسایت از قبیل سرور، دامنه، و اپلیکیشن مورد نیاز را در اختیار شما قرار میدهد . امنیت سایت بطور کامل توسط وینپارس تامین میشود مواردی از قبیل جلوگیری از حملات دیداس و حملات هکری، اس کیو ال اینجکشن، یا رفع مشکلات احتمالی، که تماما توسط متخصصان ما پشتیبانی میشوند. بنابراین متقاضی تنها به مدیریت وبسایت میپردازد و مشکلات مدیریت سرور و تامین امنیت بطور کامل در پکیج به متقاضی بصورت رایگان اهدا میشود.

چرا وین پارس را انتخاب کنیم ؟

بسیاری از وبسایتها ادعای فروش اسکریپت میکنند ولی به این نکته اشاره نمیکنند بعد از فروش اسکریپت نیاز به مدیریت سرور و تامین امنیت وبسایت مهمترین بخش میباشد که اگر نادیده گرفته شود کل بیزینس را تحت شعاع قرار میدهد و عملا متقاضی امکان استفاده و سودآوری را نخواهد داشت . این درحالی است که وین پارس سرویس خود را بصورت کامل با همه امکانات بخصوص تامین امنیت و مدیریت سرور در اختیار کاربر قرار میدهد. متقاضی هر زمان درخواست انتقال نماید تمامی اطلاعات کاربران به همراه موجودیها آنها از وبسایت بکاپ گرفته میشود و در اختیار قرار داده میشود.  بسیاری از این وبسایتها بعد از فروش اسکریپت هیچ پشتیبانی مناسبی در اختیار متقاضی قرار نمیدهند و نماینده با مشکلات بسیاری روبرو میشود. به اضافه اینکه کاملترین اسکریپت موجود د رحال حاضر سایت وین پارس است که از نظر تعداد ورزشها و اپشنهای قابل رقابت نیست. البته بروز نیز خواهد شد و موارد بیشتری اضافه خواهند شد. از سوی دیگر ما تنها به کسانی سرویس را ارائه میدهیم که اطمینان داشته باشیم قصد فعالیت دارند و خدمات و پشتیبانی بهتری لازم دارند.

مواردی که باعث میشود شما سرویس وین پارس را انتخاب کنید:

1- سرویس منحصر به فرد که تنها متقاضی واجد شرایط میتوانند از این سرویس استفاده کنند که بتوانیم خدمات مناسبی ارائه دهیم.

2- تامین امنیت سایت کاملا به عهده وین پارس است . حملات دیداسی توسط رقیبان یا افراد بیکار میتوانند بیزینس شما را دچار مشکل کند. ولی تجربه هشت ساله وین پارس باعث میشود شما با خیال راحت به فعالیت خود بپردازید. ضمنا جلوگیری از حملات هکری مثل اس کیو ال اینجکشن و سایر مواردی که باعث شود کسب و کار شما ضربه ببیند توسط تیم وینپارس شناسایی و خنثی میشوند.

3- پشتیبانی از همه ورزشها و بیشترین آپشنها .

4- ترجمه کامل همه عبارات و امکان اضافه کردن زبان جدید

5- پنل ادمین کامل به همراه گزارشات با جزییات مناسب

6- امکان ایجاد درگاه های مختلف بر روی سیستم .  درگاه بانکی ایران باید توسط خود نماینده اخذ شود و وین پارس مسئولیتی در قبال درگاهها بخصوص درگاه بانکی ایران ندارد. ولی در مورد درگاه پرفکت مانی و ووچر پرفکت مانی یا درگاه بیت کوین و وبمانی در صورتی که کاربر حساب مربوطه را داشته باشد با ارائه حساب تنظیمات مربوطه توسط تیم وینپارس انجام میشود.

7- سرعت مناسب سایت به همراه امکان ارائه سرویس به بیش از ده هزار کاربر بصورت همزمان

8- وبسایت در موبایل بصورت واکنش گرا میباشد و بنابراین نیازی به طراحی اپلیکیشن وجود ندارد.

9- مسابقات پیش بازی، لایو یا زنده، بصورت تکی و میکس و مسابقات گروهی یا توتو در وبسایت ارائه میشود.

10- مهمترین مزیت سرویس وینپارس پشتیبانی کامل تیم ما میباشد.

11- سرورها اختصاصی است و به همین دلیل امنیت بالاتری دارند.

12- اعتبار سایت وین پارس که باعث میشود این اعتبار به متقاضی نیز منتقل شود و کاربران اعتماد بیشتری کنند.

 

شرایط :

برای اطلاع از شرایط و قیمت سرویس با ایمیل سایت باید تماس گرفته شود. سایت دارای یک هزینه ست آپ اولیه میباشد و درصدی از واریز سرویس نماینده به سایت تعلق میگیرد.

پس از پرداخت مبلغ از ده روز تا دو هفته زمان برای راه اندازی سرویس نیاز است.

متقاضی پس از پرداخت، دامنه مورد نظر و لوگوی خود را به ما اعلام میکند.

 

 

قوانین و مقررات و شرایط استفاده :

- نماینده نمیتوانند تبلیغات بر علیه سایت وین پارس داشته باشد

- پنل مدیریت به طور کامل در اختیار نماینده قرار میگیرد

- نماینده در قبال کاربران موظف به ارائه خدمات مناسب است

-اگر متقاضی درگاه بانکی ایران لازم دارد توجه کند که درگاههای بانکی ایران باید توسط خود متقاضی تامین شوند. برای سایر درگاههای پرفکت مانی وبمانی یا بیتکوین حساب کاربری در سایتهای مربوطه نیاز است.

 

برای اطلاع بیشتر با ایمیل [email protected] تماس بگیرید

 

copyright @ www.winpars.com

انتخاب تم سایت