سه شنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۷   ۲۱:۲۷

وبسایت تنها با مرورگرهای بروز و جدید قابل استفاده میباشد پیشنهاد ما دانلود مرورگر فایرفاکس از اینجا میباشد

راهنمای استفاده از بونسها

 

سایت  در مقاطع زمانی مختلف بونسهای متفاوتی را ارائه میدهد. هر بونس دارای تاریخ شروع و پایان مشخص و مهلت استفاده مشخص می باشد. کاربران موظف هستند به طور کامل از شرایط بونسها با مطالعه این صفحه آگاه باشند و سپس نسبت به فعالسازی بونس اقدام نمایند.

توجه 1 : هر کاربر در هر زمان تنها یک بونس فعال میتواند داشته باشد.

توجه 2: برخی بونسها فقط بر روی برخی از درگاهها فعال میباشند که در توضیحات بونس اعلام میگردد. بنابراین خرید از درگاه دیگری به غیر از درگاه ذکر شده باعث فعال شدن بونس نمیگردد.

بطور کلی سه دسته بونس در سایت ارائه میگردد:

  • بونس خوشامد گویی
  • بونس واریز یا خرید اعتبار
  • بونس مناسبتهای مختلف

 

بونس خوشامدگویی سایت تنها مختص کاربران جدید میباشد. بونس واریز یا خرید اعتبار و بونس مناسبتهای مختلف از نظر کارکرد همانند هم هستند و تنها نام آنها متفاوت میباشد بصورتی که بونس مناسبتهای مختلف ممکن است تنها برای رقابتهای خاص مثل جام جهانی یا لیگ قهرمانان اروپا یا موارد مشابه ارائه شود ولی بونس واریز یا خرید اعتبار ممکن است مناسبت خاصی نداشته باشد و با تصمیم سایت به کاربران ارائه گردد.

شرح کلی: برای فعالسازی بونس کاربر به بخش بونس از منوی کاربر مراجعه کرده و از سمت چپ بونس مورد نظر خود را انتخاب میکند و آنرا فعال میکند بعد از فعال کردن، اولین واریزی که کاربر انجام دهد به عنوان مبلغ واریز بونس منظور شده و بونس به حساب کاربر با توجه به مبلغ اولین واریز بعد از فعالسازی بونس اضافه میگردد. پس توجه کنید بعد از فعالسازی تنها واریزی که دقیقا بعد از فعالسازی انجام میدهید به عنوان واریز بونس در نظر گرفته میشود، و نمیتوانید در دو بخش یا بیشتر واریز کنید و واریزهای بعدی جزو واریزهای معمولی خواهند بود و بونسی به آنها تعلق نمیگیرد.

 هر بونس دارای شرایط مشخصی میباشد که کاربر بعد از فعال کردن بونس باید آن شرایط را محقق کند تا بونس آزاد شود و باصطلاح نسوزد. در مدت زمانی که کاربر فرصت دارد شرایط بونس را محقق کند و مادامی که این شرایط محقق نشده است کاربر نمیتواند درخواست جایزه در سایت ثبت کند و این پنل غیر فعال میشود. به محض اینکه کاربر شرایط بونس را محقق کرد یا بونس سوخت  مجدد قسمت دریافت جایزه فعال میگردد.

پس از فعال شدن بونس کاربر فرصت دارد تا زمان مشخص شده شرایط بونس را محقق نماید که شامل شرکت در ورزشها و رقابتهای مشخص شده و سرمایه گذاری مبلغ مشخص شده بر روی ضرایب مشخص شده در شرطهای مجاز میباشد.

پس از محقق شدن شرایط بونس تنها مبلغ خود بونس قابل برداشت میباشد و مبالغ جایزه ای که از بونس بدست آماده کسر میگردد

به عنوان مثلا فرض کنید بونس 100 درصد و عدد سرمایه گذاری 4 باشد و کاربر صد هزارتومان واریز کرده باشد و صد هزارتومان بونس دریافت کرده باشد باید مبلغ 400 هزارتومان مثلا در رقابتها فوتبال در جام جهانی بر روی تنها شرطها ی برنده بازی و مساوی فسخ شرط و با ضرایب بالاتر از 2 شرکت کند تا بونس او آزاد شود.

عدد سرمایه گذاری و یا تعداد دفعات لازم برای سرمایه گذاری عددی است که در مبلغ بونس ضرب میشود تا کل مبلغی که لازم است کاربر در آن بونس در شرطهای مشخص شده و شرایط مشخص شده در مسابقات شرکت کند و مبلغ خود را به گردش بیاندازد، بدست بیاید. به عنوان مثال اگر عدد 3 باشد و شما مبلغ 200 هزارتومان بونس دریافت کرده باشید باید 3x200  یعنی 600 هزارتومان در شرایط مشخص شده شرکت کنید. برای این منظور لازم نیست مبلغ 600 هزارتومان حتما در حساب داشته باشید شما با شرکت در مسابقات و برنده شدن مجدد مبلغ جوایز را به حساب برمیگردانید و مجدد در مسابقات شرکت میکنید مثلا با همان 200 هزار تومان در ابتدا همه را در شرایط مشخص شده شرط میبندید و 200 هزارتومان از گردش مالی لازم را انجام میدهید در مرحله بعدی وقتی جوایز شما واریز شد مجدد جوایز را به حساب کاربری منتقل کرده و این روند را انقدر ادامه میدهید تا به 600 هزار تومان سرمایه گذاری لازم برسید.

توجه مهم : محاسبات گردش مالی انجام شده بعد از مشخص شدن نتایج و محاسبات جوایز مسابقات مشخص میشود، بنابراین ممکن است شما آخرین شرط را بسته اید وطبق محاسبات باید الان بونس آزاد شود ولی باید تا پایان آخرین بازی صبر کنید و پس از آن بصورت اتوماتیک بونس آزاد شده و قسمت دریافت جایزه فعال میشود.

 

 

پس از مطالعه قوانین و مقررات و راهنمای بونسها و تصمیم شما برای فعال کردن بونس به صفحه بونس سایت مراجعه کنید. در سمت چپ صفحه لیست بونسهای موجود را مشاهده میکنید:

 

با کلیک بر روی بونس لیست شرایط  و یا جزئیات هر بونس قابل مشاهده میباشد:

در این قسمت موارد زیر قابل مشاهده است:

نوع بونس: مشخص میکند بونس از نوع خوشامد گویی یا واریز و خرید اعتبار و یا از نوع مناسبتها یا رویدادهای مشخص میباشد. چنانچه بونس از نوع خوشامد گویی باشد و شما قبلا در سایت ثبت نام کرده باشید و واریز به حساب داشته باشید این بونس برای شما فعال نخواهد شد و بونس خوشامد گویی تنها برای کاربران جدیدی که واریز به حساب ندارند امکان فعال شدن دارد.

کد بونس: شماره بونس در سیستم را مشخص میکند

تاریخ شروع: زمان شروع بونس را مشخص میکند که از این زمان به بعد بونس قابل فعال سازی خواهد بود.

تایخ پایان: زمان پایان بونس را مشخص میکند، که کاربر تا این زمان فرصت دارد بونس خود را فعال نماید.

آخرین فرصت برای ثبت شرطها: آخرین زمانی است که کاربر باید شرطهای مورد نظر در شرایط بونس را ثبت کند تا بونس نسوزد. بدیهی است هر شرطی که حتی یک ثانیه بعد از این زمان ثبت شود حتی اگر در شرایط بونس قرار داشته باشد مورد محاسبه قرار نخواهد گرفت. توجه کنید زمان شروع بازی انتخابی باید قبل از این تاریخ و ساعت باشد .

ورزشهای مجاز: نوع ورزشهایی که در شرایط بونس مجاز میباشند را مشخص میکند.

رقابتهای مجاز: نوع رقابتهایی که در شرایط بونس مجاز میباشد را مشخصا میکند مثلا فقط رقابتهای جام جهانی یا همه رقابتها و لیگها.

شرطهای مجاز: نوع آپشنها یا شرطهایی که کاربر مجاز به شرکت در آنها است تا شرایط بونس محقق شود را مشخص میکند. مثلا برنده بازی یا مساوی فسخ شرط. بدیهی است هر شرطی که در این لیست آورده نشده باشد و کاربر بر روی آنها شرط ببندد در محاسبات شرایط بونس محاسبه نخواهد شد. مثلا معمولا در تمامی بونسها شرطهای هندیکپ آسیایی و آور آندر یا بالا پایین گل ها قرار ندارند و کاربر نمیتواند با شرکت در این آپشنها شرایط بونس را محقق کند، بنابراین کاربر تنها در مواردی که اینجا نوشته شده است، باید شرکت نماید.

کمترین مبلغ واریز : کمترین مبلغی که کاربر میبایست واریز کند تا بونس به او تعلق بگیرد.

بیشترین مبلغ واریز: بیشترین مبلغی که کاربر میتواند برای این بونس واریز کند بدیهی است اگر بیشتر از این مبلغ واریز نمود تنها به اندازه این مبلغ بونس به وی تعلق میگیرد.

تعداد دفعات لازم برای سرمایه گذاری: این عدد گردش مبلغ بونس را برای تحقق شرایط بونس مشخص میکند، به این صورت که این عدد را در مبلغ بونس ضرب نمایید تا مبلغ سرمایه گذاری را بدست بیاورید مثلا اگر شما صد هزار تومان بونس دریافت کرده اید و این عدد 3 میباشد شما باید به اندازه سیصد هزارتومان در رقابتها و ضرایب مشخص شده شرکت کنید تا بونس شما نسوزد و آزاد گردد.

کمترین ضریب مجاز: کمترین مقدار ضریبی که کاربر در هنگام سرمایه گذاری مجاز به شرکت میباشد. مثلا چنانچه عدد 1.8 بود کاربر تنها بر روی ضریب 1.8 یا بیشتر باید شرط ببندد نماید تا در محاسبات بونس، مبلغی که شرط بسته در سرمایه گذاری یا گردش مالی بونس منظور شود. بدیهی است حتی اگر عدد مربوطه یک صدم کمتر از عدد مشخص باشد در شرایط منظور نخواهد شد و کاربر موظف است در ضریب مشخص یا بالاتر شرکت نماید.

کمترین مقدار جمع جایزه و موجودی که منجر به غیر فعال شدن بونس میشود: در هنگامی که کاربر بازی فعال یا بازی نداشته باشد و همه مبالغ خود را باخته باشد و به مقدار این عدد یا کمتر در مجموع جوایز و موجودی خود مبلغ داشته باشد سیستم بطور اتوماتیک بونس را غیر فعال کرده و قسمت درخواست جایزه را برای کاربر فعال میکند.

درصد بونس: این درصد مشخص میکند که به چه میزان از واریز بونس به کاربر تعلق میگیرد مثلا اگر این درصد 100 باشد به اندازه 100 درصد واریز تا سقف مشخص شده به کاربر بونس تعلق میگیرد.

تعداد دفعات مجاز برای فعال کردن این بونس برای هر کاربر: از عنوان مشخص هست که هر کاربر چند بار میتواند از این بونس استفاده نماید

توضیحات: توضیحات بونس در اینجا نوشته میشود.

 

چنانچه مجاز به استفاده از بونس باشید کلید فعالسازی بونس برای شما روشن میباشد و در غیر اینصورت این کلید رو در زیر بونس مشاهده نمیکنید:

 

 

بر روی فعالسازی کلیک کنید تا بونس شما فعال شود

بعد از فعالسازی مستقیم به صفحه خرید اعتبار منتقل میشوید و در آنجا باید مبلغ مورد نظر خود را واریز کنید تا به اندازه درصد بونس از آن مبلغ بونس دریافت کنید توجه کنید یکبار میتوانید مبلغ واریز کنید و دفعات بعدی به عنوان بونس در نظر گرفته نمیشود و تنها اولین واریز بعد از فعالسازی بونس هست که به عنوان مبلغ واریزی بونس در نظر گرفته میشود.

 

پس از واریز به صفحه بونس مراجعه کنید و در این قسمت در سمت راست میتوانید مشخصات بونسی که فعال کرده اید را مشاهده کنید :

 

در این قسمت در بالا و زیر عکس بونس زمان باقیمانده شما برای آزاد کردن بونس که اولی از سمت چپ تعداد روز، دومی ساعت، سومی دقیقه و چهارمی ثانیه میباشد و در زیرآن این موارد را مشاهده میکنید :

تاریخ فعالسازی: تاریخ فعالسازی بونس توسط کاربر

مبلغ واریز: مبلغ واریز کاربر

مبلغ بونس: مبلغی بونس واریزی برای کاربر با توجه به درصد بونس و مبلغ واریز

سرمایه گذاری مورد نظر: مبلغ کل گردش مورد نیاز در شرایط مشخص شده

سرمایه گذاری انجام شده : مبلغ کل گردشی که تا به حال انجام داده اید

مبلغ جوایز بدست آمده: کل جوایزی کسب شده از شرطهایی که در شرایط بونس صادق هستند را نمایش میدهد.

وضعیت بونس: فعال یعنی هنوز آزاد نشده و شرایط بونس محقق نشده است.

مشاهده جزییات : با کلیک بر روی مشاهده جزییات به صفحه سابقه بونسها خواهید رفت که تمامس سوابق بونسهای شما را نمایش میدهد:

 

 

در قسمت مشاهده جزییات کل شرطهایی که شما در آن شرکت کرده اید و در شرایط بونس قرار دارند را با وضعیت آنها به شما نمایش میدهد . توجه کنید این شرطها و مسابقات با پایان بازیها و ثبت نتایج و محاسبات مربوطه در لیست قرار میگیرند.

 

انصراف از بونس:

کاربران امکان انصراف از بونس بعد از فعالسازی را ندارند و پس از فعالسسازی تا زمان محقق شدن شرایط بونس امکان لغو بونس وجود ندارد و به همین دلیل امکان دریافت جایزه تنها پس از محقق شدن شرایط بونس امکان پذیر خواهد بود. چنانچه زمان محقق شدن شرایط بونس به پایان برسد و کاربر همچنان موفق به فعالسازی بونس نشده باشد، مبلغ بونس و تمامی جوایزی که از بونس بدست آورده است از حساب کاربر کسر میشود . دقت کنید در بونس سایت تفاوتی بین مبلغ واریزی و مبلغ بونس وجود ندارد و بعد از دریافت بونس کل موجودی کاربر تا زمانی که شرایط بونس محقق نشود قابل برداشت نیست حتی اگر بعد از پایان زمان بونس و محقق نشدن شرایط بونس تنها اصل مبلغ واریزی باقی مانده باشد این مبلغ از حساب کاربر کسر خواهد شد.

 

توجه مهم: فعالسازی بونس به معنی آگاهی از تمامی موارد درج شده در این صفحه میباشد

 

copyright @ www.winpars.com

انتخاب تم سایت